MEGA! Roluck, G-Punkti kliitori minivibrator!

  • Item ID: 189004176
  • Share

MEGA! Roluck, G-Punkti kliitori minivibrator!

Item ID: 189004176 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 4.02 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Tue 31.01.2023 21:15:00
Closing time: Tue 07.02.2023 21:15:00
Viewed: 56
Last bidder: Private auction
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
109689 feedback    3076 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Private auction: Names of bidders are hidden
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store
Värv Must
Materjal Silikoon
Bränd Roluck
Patareide arv Vaja on 1 A patareisid. (kaasa arvatud)
  • 10 erinevat vibratsioonirežiimi: 10 vibratsioonirežiimi algajatele ja edasijõudnutele. Vibraatori sisselülitamiseks vajutage ja hoidke toitenuppu 3 sekundit all. Saate lülituda vibratsioonirežiimide vahel iga toitelüliti vajutusega.
  • USB-laadimine, kaugjuhtimispult: Toetab erinevaid USB-laadimisseadmeid, saab kasutada teel. Juhtmeta kaugjuhtimispuldiga varustatud puldi tööulatus on 10 meetrit, et selle kasutamisel oleksid käed vabad.
  • Veekindel ja vaikne disain: saate seda kasutada veekeskkonnas, näiteks vannitoas või basseinis. Maksimaalne müratase on 35 detsibelli, teie privaatsus on kaitstud ja saate nautida privaatset lõbu kõikjal.
  • Ohutusmaterjalid: meditsiiniline pehme silikoon ja keskkonnasõbralikud ABS materjalid, pind on väga sile. Seda saab kasutada ka tundlikul nahal.

 

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv! 

Seisukord: vähe kasutatud!

Poe hind: ~29.99 EUR.


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked