Other users have also viewed

MEGA! Rotho, Kontorisahtlid Dokumentide Jaoks! UUS!

  • Item ID: 150336160
  • Share

MEGA! Rotho, Kontorisahtlid Dokumentide Jaoks! UUS!

Item ID: 150336160 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 10.15 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Mon 18.01.2021 21:30:00
Closing time: Mon 25.01.2021 21:39:12
Viewed: 101
Last bidder: Milkman
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 100% e-store
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Shipping/Delivery:
SmartPOST: 3.90 EUR (L)
Omniva: 4.85 EUR (L)
DPD Pickup locker/parcel shop 3.80 EUR (L)
Pickup
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.6% / 29669
/ view user's e-store

Eelised ja võimalikud rakendused
mini sahtlid leiavad koha igas toas. Uuringus sorditakse sahtlitesse kontoritarbeid, samal ajal kui ruumi kokkuhoiu kast asub laua peal. Igas lasteaias kogutakse bitti ja tükki, vannitoas kosmeetika- ja hügieenitarvetes, elutoas ja magamistoas väiksemaid aksessuaare saab ära oodata. Olgu need juuksed või ühekordselt kasutatavad kummid, ümbrikud, Sellotape, marmor, kohl, õmblusniit ja nõelad, käärid või pisipildid - majapidamise pisiasjad armastavad iga nurga tagant ripata. Kõrvaldage segadused ja looge süsteemikontrollile süsteemikontrolli sahtlid.

Toote omadused
Hoiukarbi selged jooned võimaldavad selle paigutada ükskõik millisesse ruumi, häirimata ruumis valitsevat atmosfääri. Näiteks on saadaval hõlpsasti ligipääsetavad nagid, kapi sektsioonid või panipaigad, kus saate mitu kasti üksteise otsa hõlpsalt virnastada. Saate luua praktilisi, individuaalseid süsteemikombinatsioone mis tahes otstarbeks, erineva kujundusega. Valige erineva suurusega paindlik, universaalselt kasutatav sahtlisüsteem!

Tänu rull-laagrijuhikule saab ka sahtleid koormuse all avada. lihtne libistada ja täielik pikendus. Kork takistab selle väljatõmbamisel välja kukkumist. Varustage neli libisemiskindlat kummist jalga, mis kaitsevad mööbli pinda kriimustuste eest. Must ümbris ja läbipaistvad sahtlid on valmistatud stabiilsest saastevabast plastikust. See muudab selle kasutamise lasteaias ohutuks ja elemente on nii seest kui väljast lihtne puhastada.

Mõõtmed: 26 x 35,5 x 25,5 cm.

Üliväikesed kriimud!

Seisukord: UUS!

Poe hind: ~34,95 Eur.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Juhul, kui ostja soovib mitmel oksjonil võidetud esemed saada ühes pakis siis palume teavitada sellest enne posti kinnitamist.
Kui esemega on mingi probleem palun enne pretensiooni esitamist või enne negatiivse tagasiside jätmist võtta meiega ühendust. Soovime, et iga meie ostja oleks rahul ostetud esemega ja oleme alati valmis lahendama tekkinud probleeme ja leidma kõigile sobivat lahendust. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked