MEGA! SanDisk iXPand, 64GB IPhone Mälupulk!

  • Item ID: 156440325
  • Share

MEGA! SanDisk iXPand, 64GB IPhone Mälupulk!

Item ID: 156440325 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 15.01 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Fri 14.05.2021 21:00:00
Closing time: Mon 24.05.2021 21:05:37
Viewed: 114
Last bidder: kaerahelves
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 99% e-store
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.5% / 45981
/ view user's e-store

EXTRA STORAGE FOR YOUR IPHONE AND IPAD         

  • Designed to be the perfect companion for your iPhone, the iXpand Flash Drive offers an easy way to free up space on your iPhone, automatically backs up your camera roll, and even lets you watch popular-format videos straight from the drive4
  • The drive has both a flexible Lightning connector that works with most cases and a USB 3.0 connector to plug into your Mac computer or PC so you can easily move your stuff where you want it.
  • The iXpand Flash Drive also includes encryption software that lets you password-protect files, so you can share your content while keeping sensitive files secure across your devices5.
  • Take all the photos and videos you want—the iXpand Flash Drive delivers a fast and simple way to free up space on your iPhone so that you’re always ready to capture more memories.

         

 

Seisukord : Vähekasutatud! Täiesti töökorras!

Poe hind : ~64 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked