MEGA! SanDisk SSD PLUS 240GB 2.5'' Kõvaketas!

  • Item ID: 159846346
  • Share

MEGA! SanDisk SSD PLUS 240GB 2.5'' Kõvaketas!

Item ID: 159846346 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 22.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Wed 21.07.2021 21:00:00
Closing time: Wed 28.07.2021 21:00:00
Viewed: 175
Last bidder: Oss
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 99% e-store
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.4% / 52608
/ view user's e-store
Bränd SanDisk
Digitaalne salvestusmaht 240 GB

 

  • Püsiv disain: SanDisk tahkisdraivid on vastupidava kindla disainiga, mis on loodud vibratsiooni ja põrutuste vastu, aidates teie andmeid aja jooksul turvaliselt hoida.
  • ULTRA FAST: see tahkis-draiv töötab kuni 20x kiiremini kui tavaline kõvaketas, järjestikuse lugemiskiirusega kuni 530MB / s. Hindate üldist paremat arvutikogemust!
  • Ideaalne tüüpiliste arvutitöötluskoormuste jaoks: pakkudes SLC-vahemälu, mis suurendab sarivõtte kirjutamise jõudlust, on SanDisk SSD ideaalne tavaliste arvuti töökoormuste jaoks, nagu veebibrauser, e-post ning heli- ja videomeelelahutus.
  • Lihtne seadistada: SanDisk SSD Plus sisaldab lihtsaid, üksikasjalikke juhiseid uue draivi seadistamise kohta. Kaasas on ka kloonimistarkvara.
  • SANDISKI KOHTA: California suurettevõte, mis on üks suurimaid välkmälutoodete tootjaid, on olnud välkkiirete tehnoloogiate esirinnas üle 30 aasta.

 

Esimene pilt on illustreeriv!

Komplektis on need osad, mis on piltidel!

Seisukord : Väga heas seisukorras! Täiesti töökorras!

Poe hind : ~55 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

 

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked