MEGA! Satisfy Fantasy, BDSM Bondage komplekt! UUS!

  • Item ID: 188775493
  • Share

MEGA! Satisfy Fantasy, BDSM Bondage komplekt! UUS!

Item ID: 188775493 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 6.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Fri 27.01.2023 21:15:00
Closing time: Mon 06.02.2023 21:15:00
Viewed: 77
Last bidder: Private auction
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
108308 feedback    3040 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Private auction: Names of bidders are hidden
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store
  • Satisfy Fantasy: BDSM Kit aitab teil vallandada teie idee ideaalsest seksuaalkäitumisest. See võib piirata teie partneri liikumisulatust, muuta ta palvetamisel abituks ja tekitada soovi.
  • Bondage Restraints Kit: hoidke oma väljavalitu käsi ja jalga kontrolli all! Lukustuspandlad annavad teile võimaluse tugevdada oma kontrolli ja omandiõigust. Isegi algaja saab sellega hõlpsasti hakkama.
  • Humaniseerimine: Palusist ja neopreenist valmistatud randme- ja pahkluu mansetid on mugavad, mittetoksilised ja lõhnatud, mis võivad kaitsta teie randmeid ja pahkluusid vigastuste eest. Saate oma väljavalituga nautida kirge ja seksi.
  • Peened detailid: reguleeritav lukk ja takjapael, mansetid ja rihm on kergesti muudetavad suurust ja pikkust, muutes turvatoolid mugavaks ja mugavaks.

 

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv! 

Seisukord: UUS!

Poe hind: ~29.99 EUR.


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked