Other users have also viewed

MEGA! Segway Ninebot ES2 elektriline tõukeratas!

  • Item ID: 152567663
  • Share

MEGA! Segway Ninebot ES2 elektriline tõukeratas!

Item ID: 152567663 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 200.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Tue 02.03.2021 21:00:00
Closing time: Tue 09.03.2021 21:13:19
Viewed: 674
Last bidder: 255
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 100% e-store
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.6% / 34886
/ view user's e-store

Segway Ninebot ES2 elektriline tõukeratas

  • Sõitke kiiremini ja kaugemale: Võimas 300W mootoriga suudab Segway ES2 KickScooter jõuda 15 miili tunnis, tõusta kuni 15 miili ja mahutab maksimaalselt 220 naela. Meie nutikas akuhaldussüsteem tagab aku ohutuse ja pikendab aku kasutusaega.
  • Kerge ja kokkupandav: kogumassiga 27,6 naela ja ühe klõpsuga kokkuklapitava süsteemiga saab Segway ES2 tõukeratast kanda vaid ühe käega. Lihtne voltida ja hoida autos või ühistranspordis, muutes selle suurepäraseks reisikaaslaseks.
  • Ohutu ja mugav sõit: suurte täisrehvidega varustatud esi- ja tagaratta amortisaatorid tagavad juhile maksimaalse mugavuse. Mehaaniline ja elektriline pidurisüsteem tagab tõhusa ja reageeriva peatumisteekonna, mis on vaid 13,1 jalga.
  • Kõrgtehnoloogia: Segway Ninebot ES2 elektrirolleril on LED-ekraan, Bluetooth-funktsioonid, püsikiiruse regulaator, kohandatavad ümbritseva valguse värvid, mobiilsete rakenduste ühenduvus turvalisuse suurendamiseks, püsivara värskendused ja palju muud.

 

ES2.

Rakendus

Lihtne õppida, ohutu sõita.

Segway ES2 Ninebot KickScooter on ehitatud kergekaalulisest kosmosetööstuse alumiiniumisulamist. Ühe klõpsuga kokkuklapitavad süsteemid võimaldavad ES2 ühistranspordis transportida, autosse salvestada ja palju muud.

Iga reisi haldamine

Segway ES2 Ninebot Kickscooteril on oma mobiilirakendus, et juhtida sõite igal ajal ja igal pool, et oma kogemusi isikupärastada.

 
ES2.

Topeltvedrustussüsteem

Esiratta vedrustus maksimeerib sõidu stabiilsuse. Padjad löövad lööke ja neelavad löögi, et muuta sõit lõbusaks ja sujuvaks.

 

Esimesed pildit on illustratiivsed! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: Kasutatud! Täiesti töökorras, laadija kaasas! 2300km on läbisõitud (80tk aku tsükleid), rooli kinnitus kruvid puuduvad - viimased pildid!

Poe hind:~ 599 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Juhul, kui ostja soovib mitmel oksjonil võidetud esemed saada ühes pakis siis palume teavitada sellest enne posti kinnitamist.
Kui esemega on mingi probleem palume enne negatiivse tagasiside jätmist võtta meiega ühendust. Soovime, et iga meie ostja oleks rahul ostetud esemega ja oleme alati valmis lahendama tekkinud probleeme ja leidma kõigile sobivat lahendust. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked