MEGA! Sekey - Rõdu Privaatsusekraan, 90 x 600 cm! UUS!

  • Item ID: 181625387
  • Share

MEGA! Sekey - Rõdu Privaatsusekraan, 90 x 600 cm! UUS!

Item ID: 181625387 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 12.30 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Sat 24.09.2022 21:00:00
Closing time: Tue 04.10.2022 21:06:06
Viewed: 84
Last bidder: BESTEL
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
92177 feedback    2458 followers
SINU24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store

Privaatsus: kahepoolne trükk, Sekey rõdulapp on 100% läbipaistmatu, PVC ja polüester, 450 g/m², UV-kindel ja pakub suurepärast privaatsust. Vältige uudishimulikke pilke.
Pragunemis-, UV- ja lihvimisvastane: Sekey rõdulapp peab vastu loomulikule pleekimisprotsessile ja tagab seega pikema kasutusea. Avad on valmistatud alumiiniumist ja on seetõttu roostekindlad. Materjal on kõva ja 100% tuule- ja hallituskindel. Kasutusiga kuni 3 aastat.
Palju kasutusviise: soovitakse päikesekaitset. Lapp on saadaval kahes värvitoonis: antratsiithall ja liivakivi. See muudab selle teie aia täiuslikuks kaunistuseks.
Läbipaistmatu: 30 cm augud on tihedamad ja seetõttu on tuulel neid kergem rünnata. Tootega on kaasas kaablisidemed. Kaablisidemetega on soovitatav kasutada polüesterköit. See tähendab, et toode on kindlalt kinnitatud.
Suurus: 90 x 600 cm

 

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv!

Seisukord: UUS!

Poe hind:~ 66 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked