Other users have also viewed

MEGA! Sildiprinter Jiose!

  • Item ID: 188523421
  • Share

MEGA! Sildiprinter Jiose!

Item ID: 188523421 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 16.55 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Mon 23.01.2023 21:15:00
Closing time: Thu 02.02.2023 21:16:49
Viewed: 105
Last bidder: ruslan73
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
109689 feedback    3076 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store

Lihtne paigaldada: paketiga on kaasas USB-mälupulk, nii et saate ühe minuti jooksul installida printeridraiveri ja printida märkmeid, mis on algajatele lihtne. Printer ühildub Windowsi ja Maci operatsioonisüsteemidega.
Kiire ja usaldusväärne printimine: esmaklassilise ROHM-prindipeaga Jiose etiketiprinteri printimiskiirus on 162 mm/s, eraldusvõime 203 dpi, umbes 72 tarneetiketi minutis.
Automaatne sildituvastus: termoprinter tuvastab sildi automaatselt ja sisestab selle printerisse. Saate printimiseks ja raiskamise vältimiseks kasutada iga eraldi etiketti.
Keskkonnasõbralik: otsese soojustehnoloogiaga ei vaja te tinti ega toonerit. Kõik, mida vajate, on otsene termopaber, et printida ja liimida saatesiltide või vöötkoodi. Säästa rohkem aega ja raha.
Reguleeritav prindilaius: prindib etikette laiusega 40 mm kuni 110 mm, sealhulgas 4 x 6 tolli tarnesildid, ladustamissildid, FBA-sildid, vöötkoodi- ja ID-sildid, massveetiketilid ja palju muud.

Materjal - plastik

Värv - valge/sinine/hall

Esimene pilt on illustreeriv.

Seisukord: Vähekasutatud! Üks juhe on puudu.

Poe hind:~ 135 EUR

 


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked