MEGA! Sony WF-1000XM3 Mürasummutav Juhtmevabad Kõrvaklapid!

  • Item ID: 166548799
  • Share

MEGA! Sony WF-1000XM3 Mürasummutav Juhtmevabad Kõrvaklapid!

Item ID: 166548799 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 80.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Thu 25.11.2021 21:00:00
Closing time: Thu 02.12.2021 21:00:00
Viewed: 328
Last bidder: Siberjak
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
sinu2499%positive feedback
63408 feedback    1072 followers
SINU24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days if it is not suitable for the buyer. The buyer pays all postage. The item must be in the same condition and condition as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
OSTA CREDIT 200€ €/ per month
see more
Seller: sinu2499.3%positive feedback
view user's e-store

Tippklassi mürasummutus
Sukeldu täielikult oma muusikasse. WF-100XM3 täielikult juhtmevabade kõrvaklappide mürasummutuse tehnoloogia on uusim ja innovatiivsem kui kunagi varem tänu QN1e HD mürasummutuse protsessorile.

Topelthelisensori tehnoloogia
Kaksikmikrofonid kõrvaklappide pinnal suudavad rohkem Sind ümbritsevat erinevat müra kinni püüda – olgu selleks siis lennuki-, linna- või kontorimüra.

QN1e HD mürasummutuse protsessor
Kui kõrvaklapid on taustamüra kinni püüdnud, hakkab QN1e HD mürasummutuse protsessor tööle. See on võimeline peaaegu kõikidel sagedustel tunduvalt rohkem müra ära blokeerima ning seejuures kasutab ka vähem energiat. QN1e protsessor suudab kõrvaklappide võimendiga kombineerida omavahel digitaalse mürasummutuse, 24-bitise helisignaali töötlemise ja digitaal-analoog helikonverteri. Tulemuseks on minimaalsete moonutustega tõeliselt kvaliteetne heli.

Erakordne helikvaliteet
Sony WF-1000XM3 mürasummutavad kõrvasisesed kõrvaklapid peidavad endas tõeliselt innovaatilist helitehnoloogiat ning suudavad tuua kuulajani tipptasemel müravaba heli.

6 mm kõrvaklapid
Kõrvaklappide 6 mm elemendid on küll väiksed, kuid seejuures tõeliselt võimsad ning suudavad pakkuda rikkalikku, selget ja suurejoonelist helikvaliteeti.

DSEE HX tehnoloogia
DSEE HX (Digital Sound Enhancement Engine HX) tehnoloogia suudab tihendatud helifaile taasesitada Hi-Res helikvaliteedi tasemel.

Täielik juhtmevabadus
Bluetooth juhtmevaba tehnoloogia ning kõrvaklappide ergonoomiline disain pakuvad täielikku mugavust ja vabadust kogu päeva vältel. Uus Bluetooth kiip ja optimeeritud antenni disain tagavad stabiilsema ja kvaliteetsema ühenduse mitmete tundide vältel.

Ideaalsed ka sarjade ja filmide vaatamiseks
Soovid oma nutiseadmest videosid vaadata? Kõrvaklappide juhtmevaba tehnoloogia ühildub ekraanil kuvatavaga videopildiga ülima täpsusega, et saaksid filme ja sarju täielikult nautida.

Uudne Bluetooth kiip
Selle asemel, et heli ühest klapist teise vahendada, suunab innovaatiline Bluetooth kiip heli samaaegselt mõlemasse kõrvaklappi, et tagada erakordse kvaliteediga kuulamiskogemus.

Optimeeritud antenni disain
Kõrvaklappide Bluetooth antennile on leitud täpselt selline asukoht, et see suudaks tagada laiema tööraadiuse ning et signaal püsiks alati kindlana.

Ergonoomiline disain
Mürasummutavad kõrvaklapid on disainitud selliselt, et toetuvad kõrva vastu kolme punktiga, et tagada võimalikult kindel ja mugav püsivus. Kummeeritud otsakute pind hoiab klapid kindlalt kõrvas.

Terve päeva kestev aku
WF-1000XM3 kõrvaklappidega saad muusikat kuulata koguni kuni 6 tundi järjest. Lisaks on laadimiskarbi abil võimalik kõrvaklappe täiesti juhtmevabalt veel kuni kolm korda laadida. Kokku teeb see kuni 24 tundi müravaba muusika kuulamist. Ning kui mürasummutus välja lülitada, kestab kõrvaklappide aku koguni kuni 8 tundi.

Mugav kiirlaadimine
Mõnikord on muusikat vaja kohe ja kiiresti. Seega kui kõrvaklappide aku hakkab tühjenema, pane klapid kõigest 10 minutiks laadimiskarpi laadima ning saad taas 1,5 tundi muusikat kuulata.

Mugav magnetiline laadimiskarp
Kõrvaklapid klõpsavad laadimiskarbi pesadesse mugavate magnetite abil ülimalt hõlpsalt. USB-C kaabliga saad laadimiskarpi kiirelt ja mugavalt laadida, et see oleks alati valmis kõrvaklappidele lisaenergiat pakkuma.

Nutikas kuulamine
Kõrvaklapid on varustatud ka SENSE ENGINE tehnoloogiaga, mis pakub mitmeid nutikaid funktsioone, et kuulamiskogemus veelgi meeldivamaks muuta.

Quick Attention
Sense Engine tagab sulle võimaluse muusikamaailmast väljuda vaid kerge puudutusega. Vestle oma kaaslastega ilma, et peaksid kõrvaklapid peast võtma. Lihtsalt puuduta käega kõrvaklapil asetsevat puutepaneeli ning vähenda helitugevust.

Nutikas mürasummutus
Adaptive Sound Control funktsioon muudab muusika kuulamise eriliselt nutikaks, kuna suudab automaatselt tuvastada Sinu hetkel poolelioleva tegevuse, olgu selleks reisimine, ootamine või kõndimine, ning kohandab heli vastavalt sellele. Kohanda taustamüra tugevust Sony | Headphones Connect rakendusega, mis võimaldab liikvel olles kvaliteetset muusikat kuulata ning samaaegselt kuulda ka Sind ümbritsevaid tähtsaid helisid või teadaandeid, et tänaval kõndides säiliks ka tähelepanu end ümbritseva suhtes.

Kõrvaklapid, mis reageerivad Sinule
Mõlemad kõrvaklapid on varustatud lähedussensoritega, mis aitavad klappidel koheselt tuvastada, kas kannad ühte või mõlemad kõrvaklappi ja end vastavalt sellele kohandada. Kui võtad ühe klapi kõrvast välja, siis peatub muusika mängimine mõlemas klapis. Kui paned klapi tagasi kõrva, jätkab muusika automaatselt mängimist.

Kontrolli oma muusikat
Eriliselt nutikas mürasummutus arvestab nii kuulaja enda kui ka teda ümbritseva keskkonnaga ning kohandub individuaalsete eelistustega. Sony I Headphones Connect rakendusega saad valida mitmete eelseadistatud helirežiimide vahel, et leida iga muusikapala jaoks endale sobiv heliseadistus.

Voice Assistant
Nende kõrvaklappidega on Google Assistant alati valmis Sind aitama – pead vaid küsima.

Käed-vabad helistamine
WF-1000XM3 kõrvaklapid tagavad ka kõnede ajal selge helikvaliteedi. Lisaks saad kõnedele vastata nii ühte kui mõlemat kõrvaklappi kasutades. Nii saad näiteks kõrvaklappe vaheldumisi laadida või siis kuulda kõnesid paremini mürarikastes keskkondades.

Täielik kontroll
WF-1000XM3 kõrvaklapid on varustatud puutepaneeliga, mis võimaldab Sul vaid puudutusega kõike kontrollida – nii mürasummutust kui muusikat.

Seadistatav puutepaneel
Sony Headphones Connect rakenduses saad muuhulgas ka puutepaneeli käsklusi seadistada.

Klassikaliselt stiilne välimus
Kõrvaklapid ja laadimiskarp paistavad silma oma minimalistliku ja klassikalise välimusega, mis mõjub elegantselt.

Disain
Kõrvaklappide tüüpnKõrvaklapid koos mikrofoniga
Juhtmevabad kõrvaklapid
Mürasummutavad kõrvaklapid
Kõrvaklappide disain Kõrvasisesed
Kõrvaklapid
HeliStereo
Elemendid 6 mm
Sagedusdiapasoon 20 – 20 000 Hz
Mikrofon
Mikrofoni tüüp Integreeritud mikrofon
Ühendus
Ühendus Bluetooth
Bluetooth versioon Bluetooth 5.0
Bluetooth protokollid A2DP
AVRCP, HFP, HSP, SBC, AAC.
Integreeritud pult Helitugevuse reguleerimiseks
Nutiseadme juhtimiseks
Tööraadius 10 m
Töösagedus 2,4 GHz
Sobivad seadmed Bluetooth ühendusega seadmed
Toide
VooluallikasLaetav aku
Aku kestvus 6 tundi

 

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel

Esimene pilt on illustratiivne

Seisukord: Väga Hea! Täiesti töökorras!

Poe hind: ~297 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked

Osta krediiti pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega ja küsi nõu asjatundjalt. Krediidi kulukuse määr on 23,03% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 2000 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 29,9 €, laenu tasumise periood 40 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 2783,01 € ja tagasimaksete summa 2753,11 €.