MEGA! Sportsroyals FB-19YTXS02 Power Tower Treeningstend UUS

  • Item ID: 189179101
  • Share

MEGA! Sportsroyals FB-19YTXS02 Power Tower Treeningstend UUS

Item ID: 189179101 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 201.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Fri 03.02.2023 21:00:00
Closing time: Wed 08.02.2023 21:31:26
Viewed: 184
Last bidder: dimbas89
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
108693 feedback    3056 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store

Sportsroyals FB-19YTXS02 Power Tower Treeningstend

elektritorn

  • TUGEV KONSTRUKTSIOON: Raske 14-mõõtmelise ruudukujulise terasraamiga, mis on ehitatud kriimustuskindla viimistlusega, suudab meie torn taluda kuni 399 naela ja talub pikaajalist kasutamist.
  • 【Topeltstabiilsus】 Meie elektritornil on 39,7-tolline pika suurusega H-kujuline alus. Pikk põhi annab rohkem laadimiskohti. Pikendatud terasest moodustab 8 tugipunkti, mis suurendavad kontaktpinda ja tagavad topeltstabiilsuse.
  • MULTIFUNKTSIONAALNE: see on multifunktsionaalne jõutorn, mis toetab vertikaalseid põlvetõsteid, kätekõverdusi ja tõmbeid, mis aitavad toniseerida ja suunata käsi, südamikku, õlad, rindkere ja selga tugevama keha saavutamiseks.
  • Ergonoomiline disain: humaniseeritud disain PU küünarnukikaitsepatjadega ja selle kastmisjaama käetugi on veidi 10 kraadi sissepoole kallutatud, et vältida küünarnuki libisemist.
  • 6-käigulise reguleerimiskõrgus: tõmbevarda kõrgust saab reguleerida vahemikus 64,56 kuni 88,18 tolli, mis sobib teismeliste ja täiskasvanute kõigi treeningvajadustega kodus ja kontoris.
  • 7 Reguleeritava seljatoe asendit: 7 reguleeritavat auku (1,2–6,7 tolli) tugitorul, elektritorni seljapatja saab reguleerida enne ja pärast vastavalt inimese suurusele.

elektritorn

elektritorn

elektritorn

ülestõmbamisjaam

Tõmbeharjutus seljale, käsivartele, biitsepsile, õlgadele ja parandab haardetugevust. Need suurendavad ülakeha tugevust ja on populaarsed selja ja õlgade laiendamiseks.

Vertikaalne põlve/jala tõstmine

Vertikaalne põlvetõste sihib teie keskosa kõigist nurkadest. Kasutage seda mitte ainult kõhulihaste, vaid ka tugevamate kaldude ja puusa painutajate ehitamiseks.

flex jaam

Push-up arendab selja- ja kätelihaseid, taastab õlgu, triitsepsit ning on abiks tugevama rindkere ehitamisel ja ülakeha lihasgruppide parandamisel.

 

Esimesed pildid on illustratiivsed! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: UUS! Poe näidis!

Poe hind:~ 415 EUR.


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked