MEGA! Sunmaki mahlapress SJ801, punane

  • Item ID: 185533439
  • Share

MEGA! Sunmaki mahlapress SJ801, punane

Item ID: 185533439 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 32.50 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Wed 30.11.2022 21:00:00
Closing time: Fri 09.12.2022 21:00:00
Viewed: 101
Last bidder: pärnu244
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
100411 feedback    2781 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store
  • Multi-purpose for Fruits&Veggies Sunmaki aeglane mahlapress annab teile kõrgeima toiteväärtuse mõne minutiga, sest suudab erinevatest puu- ja köögiviljadest vitamiine ja toitaineid eraldada ning mahla värskuse suurimal määral säilitada. Näiteks ingveri, selleri, nisuheina, apelsinide ja muude kiuliste puu- ja köögiviljade ekstraheerimine.
  • 97% puhtam mahla saagis & rikkalikum toitumine See aeglaselt näritav mahlapress suudab koostisosi aeglaselt närida 7-segmendilise spiraalse jahvatusvardaga, eraldades suurepäraselt mahla ja viljaliha, muutes mahla õrnemaks, ilma lisanditeta ja minimaalse oksüdatsiooniga. säilitada vitamiine, ensüüme, mineraalaineid, mikroelemente ja toitaineid. Kuni 97% rohkem toitumist. Rikkalikud vitamiinid võivad aidata säilitada head figuuri ja tugevdada immuunsust.
  • Safety Feeder Chute & Quiet Motor Sunmaki mahlapress väikese söötmisrenniga võimaldab eemaldada seemned ja koored, kui lõikate puuvilju enne mahla valmistamist, et vähendada kibedat maitset. Samas võib see ära hoida laste vigastusi mahlapressimise ajal. Ja Sunmaki külmpressi mahlapress töötab madala kiirusega vaikse mootoriga, vähem kui 60 detsibelli, saate nautida vaikset ja turvalist keskkonda, mahla pressimisel tervislikku elu.
  • Lihtne puhastada & lahti võtta Külmpressi mahlapressil on humaniseeritud kaardipesa disain, lihtne töö ja selle saab mõne sekundiga lahti võtta, võrreldes tera tüüpi mahlapressiga on kruvi tüüpi jahvatusvarda palju lihtsam puhastada ja ohutum . Seda on ka lihtne puhastada või nõudepesumasinas ohutult pesta. Sellel on ka vastupidine funktsioon, et vältida ummistumist ja aidata teil puhastada. Lihtne ja mugav meisterdage oma maitsev mahl.
  • Sunmaki Premium müügijärgne teenindus Soovime, et tunneksite end turvaliselt ja ei muretseks ostuga, selle tootega kaasneb eluaegne tehniline konsultatsioon ja klienditeenindus, mis on valmis teid teenindama 24 tunni jooksul. Kui teil on probleeme mahlapressiga, võtke meiega kõigepealt ühendust, me pakume teile parima lahenduse esimesel võimalusel.

Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: Vähekasutatud!

Poe hind:~ 120 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked