Other users have also viewed

MEGA! SXOVO Realistlik kõrge sagedusega dildo vibraator UUS!

  • Item ID: 188938666
  • Share

MEGA! SXOVO Realistlik kõrge sagedusega dildo vibraator UUS!

Item ID: 188938666 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 4.75 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Tue 31.01.2023 21:00:00
Closing time: Tue 07.02.2023 21:04:18
Viewed: 84
Last bidder: Linnamees60
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
109923 feedback    3084 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store

SXOVO Realistlik kõrge sagedusega dildo vibraator

  • Mugav materjal: see vibraator on valmistatud siledast ja pehmest TPE-st ning on väga pehme, mittetoksiline ja lõhnatu. Ja dildo vibraator on spiraalse käepidemega ning seda on lihtne ja mugav kasutada. ja vagiina massager on täielikult veekindel. Selle elektrilise massööriga saate kohe terve päeva väsimusest taastuda.
  • Vibratsioonikiirus: pöörlev alus, et muuta dildo vibratsiooni sagedust, sealhulgas kiiremini või aeglasemalt. Saate selgelt tunda naiste vibraatorite vibratsiooni erinevatel kiirustel ja hõlpsasti leida seksmassaaži vibratsioonide rütm, mis teile meeldib, õiges kohas.
  • Võimas ja vaikne: seda tupevibraatorit saab endaga kaasa võtta. Saate mängida oma kaasaskantava vibraatoriga voodis või kõikjal, kus see teie arvates on mugav. Sellel täiskasvanutele mõeldud seksmänguasjal on erinevad vibratsioonikiirused, mis võimaldavad teil saavutada intensiivse seksuaalse orgasmi. Võite kindel olla, et tupevibraator töötab väga vaikselt, nagu sosin.
  • Ainulaadne disain: vibraator jäljendab tõelise dildo välimust. Kumerus ja glansi suurus on enamiku naiste jaoks mõeldud ergonoomiliselt ja pakuvad tõhusat G-punkti stimulatsiooni. Kui vajate tavalise suurusega masturbatsioonimänguasja, võite seda proovida.
  • See on täielikult veekindel, saate oma vannis nautida seksuaalset naudingut ja minna uude seksuaalparadiisi, kuivatada pärast kasutamist rätikuga vees.

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv! 

Seisukord: UUS!

Poe hind: ~20 EUR.


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked