MEGA! Tefal HV4 Liha Hakklihamasin! UUS!

  • Item ID: 157723169
  • Share

MEGA! Tefal HV4 Liha Hakklihamasin! UUS!

Item ID: 157723169 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 58.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Tue 08.06.2021 21:00:00
Closing time: Tue 15.06.2021 21:04:45
Viewed: 203
Last bidder: kusja
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 99% e-store
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.5% / 45393
/ view user's e-store

 

HV4 NE448 on kompaktne ja võimas hakklihamasin, mis võimaldab teil valmistada kõiki oma liharetsepte nagu lihapallid, bolognese, burgerid. See suudab töödelda kuni 2,3 kg minutis. Sealhulgas kolm roostevabast terasest võre peeneks, keskmiseks või jämedaks hakkimiseks, kebbe / vorsti ja couli lisad. See hakklihamasin võimaldab teil töödelda mitmesuguseid köögivilju, juustu või puuvilju tänu kolmele purustajakoonusele: 2 koonust õhukeseks või jämedaks viilutamiseks ja 2 koonust õhukeseks või jämedaks riivimiseks ja eksklusiivne dicer-koonus maitsva Olivie salati valmistamiseks. Tänu kompaktsusele ja integreeritud hoiukarbile võrkude ja kebbe kinnitamiseks on seda lihtne hoida.
 
 
Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv!
 
Seisukord: Uus, poenäidis! 
 

Poe hind: 139,99 EUR

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

 

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked