MEGA! Teleskoop ja lakkuva roosi vibraator roosa!

  • Item ID: 179558747
  • Share

MEGA! Teleskoop ja lakkuva roosi vibraator roosa!

Item ID: 179558747 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 12.65 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Fri 12.08.2022 21:00:00
Closing time: Fri 19.08.2022 21:00:52
Viewed: 49
Last bidder: Private auction
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
84504 feedback    2177 followers
SINU24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days if it is not suitable for the buyer. The buyer pays all postage. The item must be in the same condition and condition as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Private auction: Names of bidders are hidden
Seller: sinu2499.6%positive feedback
view user's e-store
  • 10 lekkiva vibratsiooniga roosivibraator: asetage keelevibraator oma tundlike osade lähedusse, tunnete, kuidas keel lakub ja puhub teie kliitorile, just nagu see ja pakub teile realistlikku oraalseksi kogemust.
  • 10 teleskoopkiirusega kuulvibraator: lisaks keelelekke funktsioonile on see roosivibraator varustatud ka šokeeriva kuulvibraatoriga, mis sisaldab 10 šokeerivat vibratsiooni sagedust õrnast metsikuni ja naudib lõbu just sellisel kujul, nagu see teieni toob.
  • 【100% veekindel vibraator】--- Seda lekkivat G-punkti vibraatorit saate hõlpsalt puhastada voolava veega tänu veekindlale silikoonile vastavalt IPX7-le. Seda roosimängu saate turvaliselt ja muretult mängida ka vannitoas, basseinis või muudes niisketes kohtades.
  • Kehakindel ja siidiselt sile vibraator: kõik Zaddic erootilised sekslelud on valmistatud meditsiinilisest silikoonist, mis on mittetoksiline, lõhnatu ja nahasõbralik. Selle roosa klitori vibraatori siidiselt pehme ja sile silikoon annab teile nahasarnase tunde.

Seisukord: VÄHEKASUTATUD!

Poe hind:~ 45 EUR.

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Esimene pilt on illustreeriv!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked