MEGA! Tenswall GM3500 LED õhuniisutaja!

  • Item ID: 155766774
  • Share

MEGA! Tenswall GM3500 LED õhuniisutaja!

Item ID: 155766774 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 44.50 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Sun 02.05.2021 21:00:00
Closing time: Tue 11.05.2021 21:00:00
Viewed: 236
Last bidder: MILVI HEINROOS
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 100% e-store
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.5% / 41478
/ view user's e-store
Valgusallika tüüp LED
Bränd TENSWALL
Automaatne väljalülitus Jah

 

  • 【Veevaba automaatne väljalülitamine】 See eeterlike õlide difuusor lülitub automaatselt välja, kui aeg on läbi, ülekuumenenud või vesi otsa saab, nii teie kui ka aroomiteraapia hajuti.
  • 【Kaugjuhtimispult ja reguleeritavad udurežiimid】 Selle saate hõlpsalt sisse / välja lülitada, värvi muuta, valida udurežiimi (HIGH / LOW), seadistada kaugrežiimis ajarežiimi (60Min / 120Min / 180Min / Steady On). mugavalt. Tugeva või nõrga auru jaoks kasutatava udurežiimi muutmiseks vajutage nuppu "HIGH / LOW".
  • 【Seitsmevärvilised LED-tulede vahetamine Saate selle liikuda läbi 14 värvi või määrata selle ühele värvile kinnitama, et see vastaks teie erinevatele vajadustele. See eredate värviliste tuledega aroomihajuti on teie elutoa ja magamistoa ideaalne sisekujundus ja öövalgus. Lisaks saate une ajal tuled kustutada.
  • 500 ml suur mahutavus】 See aurusti niisutaja võib töötada iga kord kuni 10 tundi, värskendab ja niisutab 25–60 m² suuruste ruumide õhku, mis võib parandada teie elamispinna õhukvaliteeti, katta lemmikloomade või suitsetamise veidrat ja kaitsta teie liiga kuiva õhu ja tolmu eest.
  • 【BPA-vaba ultraheli aroomihajuti】 Tenswalli õhuhajuti võtab kasutusele ultrahelitehnoloogia, et luua pehme keskkond, lisades vette mitu eeterlikku õli. 

Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: Kasutatud! Täiesti töökorras!

Poe hind:~ 43 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked