MEGA! Tesvor X500 Pro pesev robottolmuimeja!

  • Item ID: 159988465
  • Share

MEGA! Tesvor X500 Pro pesev robottolmuimeja!

Item ID: 159988465 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 23.50 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Sun 25.07.2021 21:00:00
Closing time: Tue 03.08.2021 21:12:45
Viewed: 299
Last bidder: alar0103
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 99% e-store
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.4% / 52667
/ view user's e-store

Tesvor X500 Pro mudel sobib kõigile, kes soovivad osta mopiga robot-tolmuimejat. See sobib nii algajatele kui ka kodurobotite austajatele. 

Puhastamine toimub süstemaatiliselt. Robotvaakumopp niidab nn S-kujulist liikumist, põranda pinda. Soovi korral saab seda ühe tööetapina vaakumiga pühkida. See säästab mitte ainult aega, vaid puhastab ka kaks korda!

Nutikas puhastamine tänu güroskoobi navigeerimisele
Oma intelligentse navigeerimissüsteemiga puhastatakse elamispind spetsiaalselt. Roboti vaakum ja mopp tuvastab juba puhastatud pinnad ja liigub ainult nendel pindadel, mida tuleb veel puhastada. See muudab Tesvor X 500 Pro eriti kiireks ja tõhusaks. 

Alati "ajakohane" OTA-ga
Tänu WLAN-ühendusele saab tootja hõlpsasti uusi värskendusi robotvaakumoppi üle kanda. See tagab, et Tesvor X500 Pro on alati ajakohane. 

Tugeva ja selge disainiga robot
X500 Pro ülaosa on valmistatud karastatud klaasist. Seetõttu on see eriti vastupidav kriimustuste eest ja näeb seetõttu palju parem välja kui võrreldavad puhta plastkorpusega mudelid. 

Mopiga robot-tolmuimeja
Lisaks tolmumahutile kuulub tarnimise hulka ka veepaak. Veepaak täidetakse värske veega ja paigaldatakse mikrokiudlapp. See hõlbustab mustuse ja lisandite eemaldamist kõvadelt põrandatelt. Pärast pühkimist saab mikrokiust lapi eemaldada, välja pesta ja uuesti kasutada. 

Imemisfunktsiooni kasutamiseks on tolmukonteiner paigaldatud seadme sisse. Imetud tolm kogutakse sellesse anumasse ohutult. Mul on lihtsalt tolmumahuti eemaldatud, tühjendatud ja asendatud. Pühkimisfunktsiooni kasutamiseks saab tolmumahuti vaid mõne lihtsa sammuga vahetada veepaagi ja mikrokiudlapi vastu. 

Tesvor X500 Pro on varustatud elektriliselt juhitava veepaagiga. Rakendatud veekogust saab rakenduse kaudu individuaalselt reguleerida ja kontrollida. Seega varieerub vahemik vastavalt. 

Ainulaadne 3-etapiline puhastussüsteem
Tesvor X 500 Pro robotvaakumopp töötab 3-etapilise puhastussüsteemiga. Pöörlevad põhjarullid koguvad tolmu ja mustuse osakesi ning transpordivad need võimsa imemissüsteemiga kogumismahutisse. See tagab täieliku ja põhjaliku puhastuse. 

Texvor X500 Pro loob kaardi reaalajas
Nutika ja uuendusliku navigeerimise põhjal loob roboti vaakum ja mop reaalajas kosmosekaardi. X500 Pro kasutab seda oma puhastustee kavandamiseks ja oskuslikult teie kodule kohanemiseks. Rakendust saab kasutada puhastamise edenemise jälgimiseks. 

Nutikas juhtimine rakenduse ja hääle kaudu
Robotvaakumoppi saab iOS-i ja Androidi tasuta rakenduse kaudu juhtida ja programmeerida kõikjalt. Rakendus pakub laia valikut funktsioone ja võimalusi. Puhastusprotsesse saab jälgida, seadistada ajakava või määratleda sobivate puhastusrežiimide valik. 

Mopiga robot-tolmuimejat saab juhtida mitte ainult taskus oleva rakenduse kaudu, vaid ka keeleabi Google Home või Amazon Alexa kaudu. See muudab Tesvor X500 Pro täiusliku täienduse teie nutikodule.  

Puhastage kõvad põrandad ja vaibad
Tesvori mudelit X500 pro soovitatakse kasutada 150 m2 suurusel pinnal. Robotvaakum ja mopp puhastavad nii kõvasid põrandaid nagu laminaat, parkett ja plaadid kui ka lühikese põrandaga vaipu. Tesvor X500 Pro ületab servad ja astub kuni 1,5 cm kõrgusele. Märkus: kui veepaak on paigaldatud, ei suuda X 500 Pro kontsadest üle saada.

Õhuke disain
Kuna roboti vaakumi ja mopi üldine kõrgus on eriti madal, vaid 7,5 cm, sobib see hästi ka madala mööbli alla ja hoolitseb koristamise eest ka raskesti ligipääsetavates kohtades, näiteks diivani või voodi all. 

2 eriti pikka külgharja Külgharjad
ulatuvad kaugemale seadme servast ja pühivad mustuse nurkadest ja servadest välja. Spetsiaalse servapuhastusfunktsiooni X500 Pro jaoks saab aktiveerida nii kaugjuhtimispuldi kui ka rakenduse kaudu. 

Mugav juhtimine kaugjuhtimispuldi kaudu
Tesvor X500 Pro komplekti kuulub kaugjuhtimispult, mis võimaldab mugavalt juhtida roboti vaakumoppi. Seda saab kasutada roboti käsitsi juhtnuppudega juhtimiseks, automaatse käivitamisaja määramiseks ja puhastamisrežiimi valimiseks. 

Kaasaegsed andurid tagavad ohutuse
Mopiga robottolmuimeja on ohutu töö tagamiseks varustatud paljude anduritega. Tesvor X 500 Pro on varustatud kukkumis- ja takistussensoritega. See võimaldab takistusi varakult avastada ja vältida, ilma et nendesse põrkaks. Treppide või maandumiste korral reageerib robot varakult ja muudab liikumissuunda. 

Automaatne laadimisprotsess
Kui puhastamine on lõppenud või kui X500 pro aku on tühjenemas, naaseb roboti vaakum ja mopp laadimisjaama ja laadib automaatselt.

Mis eristab X500 Pro Tesvor X500-st?
X500 Pro on varustatud veepaagiga ja on mopimisfunktsiooniga imurobot. Teiselt poolt on X500 varustatud ainult tolmumahutiga ja tal pole pühkimisfunktsiooni. Optiliselt erinevad need kaks mudelit masina värvi poolest.

 

Esimene pilt on illustratiivne!

Komplektis on kõik, mis on piltidel.

Seisukord : Kasutatud! Aku kestab ~100-120min. Tolmuimeja mootor ei tööta! Saksa keeles. App - "Weback"

Poe hind : ~349.99 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked