MEGA! TOMICCA, Küünte Värvikomplekt, 39 tk! UUS!

  • Item ID: 160437973
  • Share

MEGA! TOMICCA, Küünte Värvikomplekt, 39 tk! UUS!

Item ID: 160437973 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 17.30 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Tue 03.08.2021 21:30:00
Closing time: Tue 10.08.2021 21:30:00
Viewed: 145
Last bidder: HarryT
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 99% e-store
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.4% / 52336
/ view user's e-store

TOMICCA Set smalto gel - 39 colori popolari Kit smalto gel 8ML con base e top e top coat opaco, Soak Off UV LED Gel Polish Trendy Pastel Colors Starter Kit.

TOMICCA Gel Polish Set - 39 Popular Colors 8ML Gel Polish Kit with Base & Top & Matte Top Coat, Soak Off UV LED Gel Polish Trendy Pastel Colors Starter Kit Tomicca 2021 Gel Polish Set: 36 Popular Gel Colors (8ml / 0, 27 fl.oz), 3 bases without cleaning, glossy top coat and matte top coat. 36 trendy colors of gel polish suitable for all seasons and daily life, you no longer have to struggle to decide which colors to choose.Healthy and eco-friendly gel polish: gel polish based on natural resin ingredients, healthy and non-toxic gel with smell low, no damage to the skin and nails. Get your beautiful nail art safely, Tomicca always check the quality of the gel polish and protect your health.

 

 

 

 

Esimene pilt on illustratiivne!

Komplektis on kõik, mis on piltidel.

Seisukord : UUS!

Poe hind : ~34,95 Eur.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

 
 
 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked