Other users have also viewed

MEGA! Toredoo Cross Tape spordi ristlintide komplekt! UUS!

  • Item ID: 155769445
  • Share

MEGA! Toredoo Cross Tape spordi ristlintide komplekt! UUS!

Item ID: 155769445 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 2.61 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Sun 02.05.2021 21:00:00
Closing time: Tue 11.05.2021 21:54:20
Viewed: 145
Last bidder: tuman1
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 100% e-store
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.5% / 41323
/ view user's e-store

Mis on ristlint? Ristlindid põhinevad nõelravi Aasia teadustel ja aitavad taastada füüsilist tasakaalu valupunktide ravimisel. Teibid on valmistatud polüestrist ja polüuretaanist ning neil on ruudukujuline kuju. Akrüülliim on nahasõbralik, kõrvaltoimed pole teada. Plaaster ei sisalda ravimeid ega toimeaineid. Ristlintide mõju pole teaduslikult tõestatud, nii et meie väited põhinevad juhtumiuuringutel, Hiina meditsiini tarkustel ja aastatepikkustel kogemustel. Kuidas kasutatakse ristteipi? Enne kleepumist tuleb nahk põhjalikult puhastada ja rasvatustada, et tagada 5-7-päevane hoidmisaeg. Valuliku eemaldamise vältimiseks saab kleepuvaid kohti raseerida. Liim aktiveeritakse kehatemperatuuri järgi ja selle täieliku kleepuvuse arendamiseks on vaja aega. Krohviga saate dušši, vanni, ujuda või harjutada. Enne spordiga tegelemist tuleb linti kleepida 20-30 minutit. Kuhu on ristlint liimitud? Leidke valu, päästik või nõelravi punkt ja kleepige plaaster selle punkti külge. Krohvi saab liimida ka armi külge.

  • Maxi Pack - 154 segatud krohvi karbis
  • Hea valik - 3 erinevat suurust sinist, roosat ja nahavärvi
  • Kõrgeim kvaliteet - veekindel, nahasõbralik ja väga vastupidav (püsib õigel kasutamisel kuni 7 päeva).
  • Mõju valu vastu - kasutage Aasia meditsiini tarkust: ristlintide kleepimine valu, akupukunturi ja päästikupunktide külge võib toetada valu ravi.

Esimesed pildid on illustratiivsed!

 

Seisukord: UUS!

Poe hind:~ 19 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked