Other users have also viewed

MEGA! ULG, Juukselõikuskäärid + kamm! UUS!

  • Item ID: 179023854
  • Share

MEGA! ULG, Juukselõikuskäärid + kamm! UUS!

Item ID: 179023854 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 7.75 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Sun 31.07.2022 21:15:00
Closing time: Wed 10.08.2022 21:15:00
Viewed: 86
Last bidder: maigron
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
84993 feedback    2201 followers
SINU24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days if it is not suitable for the buyer. The buyer pays all postage. The item must be in the same condition and condition as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.6%positive feedback
view user's e-store
Värv Sinine
Materjal Roostevaba teras
Bränd ULG
tera materjal roostevaba teras
Stiil Lõikamine
  • 【Premium Material】 ULG juukselõikuskäärid on valmistatud 100% 440C Jaapani roostevabast terasest ja käsitsi teritatud, et olla habemenuga terav. Lihtne teha puhast lõiget, juukseid lõigata või kihistada. Ei kahjusta ega lõhesta juukseotsi.
  • 【Kvaliteetne välisilme】 Peegli viimistlusega sujuvalt kujundatud juukselõikuskäärid on pöördeosas kaunistatud kunstliku sinise safiiriga, mis ühtlustab üldist esteetikat.
  • 【Nihke käepide】 Kuna pöidla käepide on sõrme käepidemest lühem, vähendab see ergonoomiline disain pöidla ja randme liikumist ning lõdvestab küünarnukki ja randmet. Ideaalne algajatele ja kogenud juuksuritele kasutamiseks kodus või salongis.
  • 【Mitmekülgne】 Kääride üldpikkus on 6,5 tolli koos 2,5-tolliste lõiketeradega. Professionaalsed juuksuri käärid on ohutud ja hõlpsasti kasutatavad meestel, naistel, eakatel, lastel ja imikutel.
  • 【Peen meisterlikkus】 Meie käärid on käsitsi teritatud ja poleeritud kogenud meistri poolt ning need peavad säilitama teravuse ja sileduse eksklusiivse õliga, nii et õliplekkide või kergete kriimustuste nägemine on normaalne, mis nende kasutamist ei mõjuta.

 

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv! 

Seisukord : UUS! 

Poe hind: ~29,99 EUR! 

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked