MEGA! Umi padi 48x74 cm komplekt hall 2 TK! UUS!

 • Item ID: 181713565
 • Share

MEGA! Umi padi 48x74 cm komplekt hall 2 TK! UUS!

Item ID: 181713565 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 36.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Wed 21.09.2022 21:00:00
Closing time: Wed 28.09.2022 21:05:35
Viewed: 133
Last bidder: uneelukas
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
92168 feedback    2458 followers
SINU24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store
 • TOOTE ANDMED: Sisaldab patju 48*74 2 tk, täidetud 100% naturaalsete kvaliteetsete valgete hane sulgedega. See keskmise tugevusega padi sisaldab 850 g täidist ja pakub suurepärast tuge.
 • Materjal: see padi on valmistatud 100% puuvillast ja harjatud viimistlusega. Halli padja pind on pehme, nahasõbralik, allakindel, hingav ja ei värvu nii kergesti kui valged padjad. Padja täidis koosneb hoolikalt valitud kvaliteetsetest valgetest hane sulgedest kõrgusega 2-4 cm. Võrreldes tavaliste patjadega ei lähe sulepadjad kergesti kokku, neil on pikk kasutusiga.
 • Kolmekambriline struktuur: sellel voodipadjal on kolmekambriline disain, millel on hingav allapanemisvastane vooder, et vältida ebameeldivaid torkeid ja ärritust. See ei taga mitte ainult padja pehmet ja sileda pinda, vaid tagab ka padja õige tugevuse, nii et igas magamisasendis on võimalik saavutada maksimaalne mugavus.
 • TERVIK MUGAVUS – meie padjad on piisavalt ja teaduslikult täidetud kolme kambriga, et pakkuda optimaalset tuge teie peale, õlgadele ja seljale. Seetõttu sobivad need suurepäraselt igat tüüpi uneks: seljale, küljele ja kõhule.
 • Ohutu ja jätkusuutlik: oleme Amazoni litsentsitud kaubamärk. Sertifitseeritud IDFL, DOWNPASS ja Oeko-Tex poolt. Down pass on udusulgede ja sulgedega loomade heaolu juhtiv standard ilma elusa kitkumiseta ja tõeliselt ökoloogiline toode.

  Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimesed pildid on illustratiivsed!

  Seisukord: UUS!

  Poe hind: ~76 EUR

  Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

  NB!

  Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

  Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
  Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
   
  Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
  Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

   

  VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

 • No questions asked