Other users have also viewed

MEGA! UMIDIGI Urun Rose Gold nutikell naistele! UUS!

  • Item ID: 159915147
  • Share

MEGA! UMIDIGI Urun Rose Gold nutikell naistele! UUS!

Item ID: 159915147 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 14.50 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Fri 23.07.2021 21:30:00
Closing time: Thu 29.07.2021 21:30:00
Viewed: 98
Last bidder: otto5
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 99% e-store
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.4% / 52059
/ view user's e-store

UMIDIGI Urun Rose Gold nutikell naistele

  • Naiste nutikell: UMIDIGI Urun on 1732mm läbimõõduga ümmargune nutikell, mis on valmistatud kergekaalulise alumiiniumraamiga. Seda kuvatakse 1,1-tollisel täisvärvilisel ümmargusel ekraanil. Kaks nuppu paremal küljel koos puutetundliku ekraaniga tagavad sujuva kasutamise kogemuse.
  • Privaatne konsultant teie tervise jaoks: see nutikell pakub tervisekontrollereid, ülitäpset pulsikella ja vere hapniku mõõtmist, une jälgimist, istuvat meeldetuletust, pärast mõõtmist loob see graafikud, et pakkuda nähtavaid terviseandmeid, et saaksite oma füüsilist seisundit kergemini teada.
  • Koolitaja sobivuseesmärkide saavutamiseks: Erinevalt tavalistest nutikelladest on Urunil teie valitud suure täpsusega individuaalne sisseehitatud GPS-vastuvõtja, 17 spordirežiimi. See salvestab ka pulsisageduse jälgimise andmed, mida saab võrrelda pulsirihmaga. Täpsemaid ja üksikasjalikumaid treeningandmeid leiate rakendusest Paiactive, näiteks GPS-i jälgimine, kalorite tarbimine, keskmine tempo, samm jne.
  • 【Abimees teie igapäevaeluks】 Pärast ühenduse loomist Paiactive'is nutitelefoniga saate Bluetoothi ​​kaudu sisse lülitada märguanded enamiku suhtlusrakenduste jaoks, nagu Facebook, WhatsApp, Skype, YouTube, Twitter, Instagram jne. Peale selle saate vaadata ka ilmaennustust, juhtida muusikapleierit ja kaamera katikut.
  • Usaldusväärne ja stabiilne kvaliteet, lai ühilduvus: Urun on läbinud 5 ATM-i veekindla testi, mis võimaldab teil muretult basseinis ujuda. Kõrge intensiivsusega liitiumpatarei võimaldab teil kella kasutada kauem, 40 päeva ooterežiimis või 7-10 päeva igapäevaseks kasutamiseks. Ja see ühildub enamiku nutitelefonidega nagu Apple, Xiaomi, Samsung, Huawei jne.

Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

 

Seisukord: UUS!

Poe hind:~ 69.99 €

 

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked