Other users have also viewed

MEGA! Uten MK-182 Ultraheli Puhasti UUS!

  • Item ID: 154733313
  • Share

MEGA! Uten MK-182 Ultraheli Puhasti UUS!

Item ID: 154733313 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 17.90 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Mon 12.04.2021 21:30:00
Closing time: Mon 19.04.2021 21:31:52
Viewed: 147
Last bidder: paunik
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 99% e-store
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.5% / 37095
/ view user's e-store

Features:
POWERFUL & NONDESTRUCTFUL CLEANING: Digital ultrasonic cleaner with 35W Power 42000Hz frequency remain harmless to what you put in.
DURABLE ULTRASONIC CLEANING MACHINE: Designed with a hygienic stainless steel tank and high-power ultrasonic transducer for superior cleaning effect. The see-through lid is attached, making this unit extremely easy to load and unload.
SMART DESIGN: 1 mins One-Key auto set up timer. Simply on/off with light indication. This sonic cleaner will have a small buzz sound when working, stop at any time by pressing the off button, usually you can use tap water or add a few drops of dish soap.
MULTIPLE USE: Comes with removable cleaning basket & watch stand, the ultrasound cleaner can clean Jewelry,watch, Spectacles, Sunglasses, Razor heads, Printer heads, Toothbrush heads, Dental tools, dentures, utensils, Machine items and so on.

Seisukord: uus! Toodel leiduvad väiksed kriimustused!

Poe hind: ~35 eur!

 

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked