MEGA! Uvex, Finale Visor - Rattakiiver, 56-61 cm! UUS!

  • Item ID: 160050343
  • Share

MEGA! Uvex, Finale Visor - Rattakiiver, 56-61 cm! UUS!

Item ID: 160050343 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 55.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Mon 26.07.2021 21:00:00
Closing time: Mon 02.08.2021 21:00:00
Viewed: 219
Last bidder: Slazenger
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 99% e-store
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.4% / 52803
/ view user's e-store

Hüppa oma rattaga, visiirilääts alla, mine!

Üha enam saavad jalgrattad linnapiirkondade kõige olulisemaks transpordivahendiks, mis tõotavad iseseisvust ja parandavad elukvaliteeti. Võtmetähtsusega on aksessuaarid, mis kaitsevad optimaalselt jalgratturit igapäevase pendelrännaku, poodides käimise või kohvikusse mineku eest, näiteks uvex finaalvisiir.

See on esimene sisseehitatud visiirläätsega varustatud kiiver. Maantee liikluses kaitseb iga ilmaga visiirvärvi litemirror (1. taseme kaitse) silmi päikese ja tuule eest. Päeval või öösel saab uvexi visiiri kasutada isegi retseptiga prillide peal. Visiirilääts võib asendada päikeseprille ja see laiendab vaatevälja. Enam pole vesiseid silmi: naiste jaoks on määrdunud ripsmetušš minevik. Suurema päikesekaitse tagamiseks saab visiiriläätse vahetada tumedama, 3. taseme kaitse visiiriläätse vastu.

uvex finaalvisiiri disainikeel on inspireeritud mägirattasõidust. Laiendatud küljed ja suurem katvus üle pea tagaosa tagavad ohutuse. Uvex IAS fit süsteem võimaldab kiivri laiust reguleerida. 20 ventilatsiooniava ja sisemine ventilatsioonikanal tagavad optimaalse õhuringluse ja jaheda pea isegi liikluses. Kaasas pistikprogrammiga LED, helkurpaelad ja logod, mis pakuvad täiendavat turvalisust ja nähtavust koidikul või õhtuhämaruses.

Loodud: visiiri fännidele

Uvexi finaalvisiiri omadused:


- Norm: CE, TÜV GS, ET 1078
- Double INMOULD tehnoloogia
- 2 kest suurused
- FAS rihm
- Monomatic
- 20 ventilatsioonikanalid
- Bug net
- sh. pistikuga LED xb048
- kaasa arvatud visiir
- Peegeldavad rihmad ja logod
- Vent padjad

Inmould Technology:
Kaitsev EPS materjal on vahustatud otse polükarbonaadist kestasse . Suurima löögikindlusega kiivri jaoks. EPS sisemise kihi ja polükarbonaadi välimise kihi ideaalne sulandumine.

Monomaatiline - nupuvajutusega reguleerimine:
mitmeastmeline ja anatoomilise kujuga: uvexi monomaatiline mugav sulgur avaneb ja sulgub vaid ühe käega. Lõuarihm istub alati ideaalselt.

FAS - lihtne ja praktiline:
F ast dapting S ystem vöö saab lihtsalt ja pidevalt just teie täpse pea kuju. Kiiver püsib igas olukorras kindlalt peas ja rihmad on alati kõige paremas asendis. Kestamaterjalid: Pealismaterjal: PC - ohutuse tagamiseks tugevalt ühendatud polükarbonaatkest. Topeltvorm lisakaitseks alumise serva ümber. Sisemine materjal: EPS - kaitsematerjal sisaldab mikroskoopilisi õhukambrid. Nad neelavad tõhusalt kukkumisel tekkivad löögijõud. Märkus. Kiivri õige suuruse saamiseks mõõtke oma pea ümbermõõtu.

 

Suurus: 56-61 cm

 
 
Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv! 
 
Seisukord: Uus, poenäidis! Viledused!
 

Poe hind: 131 EUR

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

 

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked