MEGA! VATOS Spirit puldiga auto! UUS!

  • Item ID: 179660780
  • Share

MEGA! VATOS Spirit puldiga auto! UUS!

Item ID: 179660780 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 56.50 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Thu 11.08.2022 21:15:00
Closing time: Wed 17.08.2022 21:15:00
Viewed: 134
Last bidder: Sergei213
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
85034 feedback    2202 followers
SINU24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days if it is not suitable for the buyer. The buyer pays all postage. The item must be in the same condition and condition as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.6%positive feedback
view user's e-store

【Harjadeta ja suure kiirusega mootor】: RC2485 3200 kV professionaalne harjadeta mootor, 23600 pööret minutis 7,2 V juures, mis teeb kiiruseks kuni 32,3 mph, võrreldes harjatud mootoriga, harjadeta mootori eluiga on 2–3 korda pikem, 1/3 energiatarve ja madalam müratase
【Intelligentne ESC-kaitse】: 35A elektroonilisel kiirusekontrollil (ESC) on mitmesuguseid intelligentseid kaitsefunktsioone, sealhulgas ülevoolukaitse ja aku madala pinge väljalülituskaitse funktsioonid, IPX4 veekindel tase, mis kaitseb veepritsmete eest nurga all, kuid ärge kastke seda vee alla.
【Vastupidav kerekonstruktsioon】: korrosioonivastane, ülitugev, löögivastane PA-materjalist šassii ja tugevdatud kere raam muudavad kaugjuhtimispuldi sõiduki purunemise lihtsaks. Alumiiniumisulamist amortisaatorite vedrud, suurendatud vedrustussüsteem ja vaakumkummist rehvid, kohandumine maastikule, olgu see siis tavaliselt ebatasasel teel või konarlikel mägiteedel
【Digitaalne servo】: 3-juhtmeline digitaalne servo, 4 naela tõmbejõud, 300 impulssi sekundis, võrreldes analoogservoga, pakub digitaalne servo suuremat täpsust ja paremat fikseeritud võimsust, kiiremat reageerimist, kiiremat kiirendust ja aeglustumist, mis on sujuv ja kiire. Digitaalne servo tagab suurema täpsuse ja parema fikseeritud võimsuse ning värinavastase funktsiooni.
【Muud parameetrid】: 2 kiirusrežiimi, nelikvedu, 2,4 GHz, 265,5-295,3 jalga juhtimiskaugus, 7,2 V 1000 mAh liitiumioonaku, laadimisaeg 60-70 minutit, tööaeg 15 minuti tippkiirusel

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv! 

Seisukord : UUS! Kriimused!

Poe hind: ~ 159 EUR! 

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked