MEGA! Vava, Video beebimonitor kaameraga 720P!

  • Item ID: 188822093
  • Share

MEGA! Vava, Video beebimonitor kaameraga 720P!

Item ID: 188822093 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 35.10 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Sat 28.01.2023 21:15:00
Closing time: Tue 07.02.2023 21:21:19
Viewed: 126
Last bidder: varustaja
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
109698 feedback    3076 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store
bränd Vava
ühenduvustehnoloogia Juhtmeta
  • Selgemad reaalajas pildid: suur 5-tolline 720P HD-ekraan on kolm korda detailsem kui varasemad beebimonitorid. See võib liikuda 270° horisontaalselt või 110° vertikaalselt, kui teie laps liigub rohkem, ning saab ka 2 korda ja 4 korda sisse suumida.
  • Täiustatud öövaatluskaamera: spetsiaalne öise nägemise andur teeb pimeda öö selgeks. See pakub öösel halltoonides infrapunakujutist, nii et näete selgelt oma lapse väikseimaid liigutusi ilma beebi und segamata.
  • Lihtne jälgimine: LED-müra indikaatorid ja temperatuuri jälgimine hoiavad teid kursis teie lapse heaoluga isegi siis, kui ekraan on välja lülitatud. Kui teie laps nutab, saate lapse rahustamiseks kohe sisetelefonisüsteemi kaudu tagasi rääkida.
  • Kuni 24-tunnine aku tööiga: 4500 mAh suure akuga annab beebimonitor teile 12-tunnise taasesitusaega kuvarežiimis ja 24-tunnist taasesitusaega, kui ekraan on välja lülitatud, et jälgida kogu päeva.
  • Stabiilsem traadita ühendus: beebimonitor edastab sujuvaid videoid kõikjalt teie majast 500–1000 jala raadiuses, et hoida oma lastel silma peal. Märkus. Maksimaalne ulatus 300 meetrit saavutatakse ainult välitingimustes ilma takistusteta.

 

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv! 

Seisukord: vähe kasutatud! Komplekt! 

Poe hind: ~189.99 EUR.

 


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked