Other users have also viewed

MEGA! Vegena, Viltpliiatsi komplekt! 47 tk! UUS!

  • Item ID: 154718213
  • Share

MEGA! Vegena, Viltpliiatsi komplekt! 47 tk! UUS!

Item ID: 154718213 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 10.51 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Mon 12.04.2021 21:15:00
Closing time: Mon 19.04.2021 21:18:10
Viewed: 128
Last bidder: lava
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 99% e-store
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.5% / 37115
/ view user's e-store
  • Versatile: ideal as art marker, hand lettering brush pen, scrapbooking pens, calligraphy brush pen, pens for manga drawing, comic markers and much more.
  • An excellent painting tool for creative people in the world. This accessory set is durable and colour-intensive thanks to elaborate workmanship and use of high-quality materials.
  • Brilliant brush pen: the fibre-tip pen set contains a dimensionally stable fibre tip [1-2 mm] and is a considerable tool for calligraphy. The brush tip is partly variable, yet flexible enough to make created strokes (thick or thin) a flawless work of art. With the fineliner you can either sketch in front or add the finishing touch to your masterpiece.
  • Effect: Our professional brush pens with brushes sit comfortably in the hand, the high-quality ink does not smear or shine through. The artist brush tip pens are non-toxic and acid free, making the watercolour brush set suitable for children to paint.

Esimene pilt on illustratiivne!

Komplektis on kõik, mis on piltidel.

Seisukord : UUS! Must värv on puudu! Karp on kahjustatud! 

Poe hind : ~17,99 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked