MEGA! Victure PC 730 õue turvakaamera. UUS!

  • Item ID: 158116298
  • Share

MEGA! Victure PC 730 õue turvakaamera. UUS!

Item ID: 158116298 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 28.50 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Wed 16.06.2021 21:15:00
Closing time: Tue 22.06.2021 21:24:33
Viewed: 139
Last bidder: arx66
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 99% e-store
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.5% / 45817
/ view user's e-store
  • IP66 weatherproof makes Victure outdoor security camera ideal for using outside and keeping recording in the ever-changing outdoor environment no matter rain or shine.
  • This outdoor camera with an integrated mic and high-power speaker allows you communicate with welcomed guests and your family member clearly no matter where you are.
  • Local storage of this security camera supports up to 64GB Micro SD card. Encrypted security cloud storage service is also supported. The first month of cloud storage is free. Additional charges apply after.
  • 1080P Video Resolution (1920*1080) with 110°wide-angle lens delivers clear picture in any direction, providing nice, clear & colorful image in the daytime.The 36*850nm infrared night vision see in pitch dark up to 50 feet. This outdoor camera capture clearer details and provides safety in day and night.
  • Notification will be sent to your smartphone when motion is detected from outdoor camera.

 

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel

Esimene pilt on illustratiivne

Seisukord: UUS!, poe näidis! 

Poe hind: ~46 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

 

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked