Other users have also viewed

MEGA! Victure PC540 msut WiFi 1080p turvakaamera! UUEVÄÄRNE!

  • Item ID: 157606943
  • Share

MEGA! Victure PC540 msut WiFi 1080p turvakaamera! UUEVÄÄRNE!

Item ID: 157606943 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 33.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Sun 06.06.2021 21:15:00
Closing time: Tue 15.06.2021 21:15:00
Viewed: 187
Last bidder: raivo2
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 99% e-store
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.5% / 45199
/ view user's e-store
Bränd Victure
Hoiatuse tüüp Ainult liikumine
Traadita sidetehnoloogia 2.4_ghz_raadio_sagedus
Energiaallikas AC
Videohõive eraldusvõime 1080p

 

  • [Liikumise / heli tuvastamine] See wifi-kaamera on täiendanud liikumise tuvastamist ja heli tuvastamist. Kui liikumine või heli on tuvastatud, saadab see teie telefonile uusima Victure Home'i rakenduse kaudu hoiatusteate. Liikumistundlikkust saate kohandada ka vastavalt oma vajadustele.
  • [Selge 1080P eraldusvõime] Uuendatud wifi-kaameral on 1080P eraldusvõime ja 2 miljonit pikslit. Pärast ühenduse loomist 2,4 GHz WiFi-ga võib see pakkuda selgeid ja kvaliteetseid pilte, olenemata suumimisest või vähendamisest. Nii saab selgema pildi.
  • [Lainurk- ja liikumisjälgimine] Täiustatud beebimonitoril on 355 ° horisontaalne ja 100 ° vertikaalne pööramisulatus, et saavutada 360 ° panoraamvaade. Pärast liikumise jälgimise funktsiooni sisselülitamist saab see objekti automaatselt jälgida, et saavutada pildistamine ilma pimedate kohtadeta.
  • [Kahesuunaline heli] Sellel wifi-kaameral on kõrge tundlikkusega mikrofon ja kõlar, mis võimaldavad sujuvat kahesuunalist suhtlust. Alati, kui lähete välja, saate oma hoolitutega rääkida ja jagada nendega kõiki olulisi hetki.
  • [Kauglüliti nupp] Lisame mugavuse huvides rakenduse Victure Home kauglülitusnupu. Lisaks klientidele hea rakenduskogemuse pakkumisele saate selle rakenduses App sisse või välja lülitada, et pikendada kaamera tööiga ja vähendada energiatarbimist.

 

Esimene pilt on ilustratiivne!

Kaasa tuleb kõik, mis on piltidel!

Seisukord: UUEVÄÄRNE!

Poe hind:~ 48 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

 

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked