Other users have also viewed

MEGA! Viltpliiatsite komplekt Amteker!

  • Item ID: 159873488
  • Share

MEGA! Viltpliiatsite komplekt Amteker!

Item ID: 159873488 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 9.71 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Thu 22.07.2021 21:15:00
Closing time: Thu 29.07.2021 21:15:00
Viewed: 91
Last bidder: Ra11
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 99% e-store
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.4% / 52068
/ view user's e-store
  • Flexible & Soft Tip]: The brush pens set has 24 colors and an additional pen. Each tip is made of soft nylon with high-quality ink absorption, flexibly control the thickness of strokes from thin to bold.
  • [Powerful Watercolour Effect]: 20 unique shades of vivid colors to create vibrant watercolor effects. You can create magical art with the colouring pen used for blend colours, a smooth highlight, shadow.
  • [ Widely Use Art Supplies]: The brush pens are suitable for artists and teens coloring books, drawing templates or in your journal, scrapbooking. The exquisite brush pens will delight every gift recipient!
  • [ Eco-friendly Brush Pens]: The brush pens with EN71 certification are water-based and non-toxic, which allows you to use the without any discomfort and safe for children and adults. A great artistic gift for painting lovers.

Kogus - 22tk.

Esimene pilt on illustreeriv.

Seisukord : UUS!

Poe hind : ~18 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked