Other users have also viewed

MEGA! Weily Makeup Peegel UUS!

  • Item ID: 158199215
  • Share

MEGA! Weily Makeup Peegel UUS!

Item ID: 158199215 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 7.15 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Fri 18.06.2021 21:30:00
Closing time: Mon 28.06.2021 21:30:00
Viewed: 138
Last bidder: sicky
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 99% e-store
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.5% / 46528
/ view user's e-store
  • 21 smart lights: Equipped with 21 LED lights, the vanity mirror allows you to achieve beautiful makeup, even in dark or poorly lit areas. Don't forget to set a suitable brightness by holding down the switch sensor.
  • Sophisticated manufacturing: It has high-quality UV coating to make the cosmetic mirror more lustrous and elegant, thus protecting the surface from scratches.
  • 40% wider version and 2X and 3X magnification: The makeup mirror offers a 40% wider version, through the three-part fold design. The 2X and 3X magnification panels on the right side contribute to a much more delicate makeup with better detail, they are perfect for putting on your eyeliner, mascara, eyebrow liner and contact lenses. A perfect makeup, a better day.
  • Dual Power Supply: The LED mirror light can be powered by 4 AAA batteries or USB cable.
  • Rotation and extra space: The vanity mirror can be adjusted 180 ° up and down and then fixed to ensure a perfect and comfortable viewing angle, suitable for men's morning shaving and women's makeup. The bottom tray provides space for your necessary makeup like a lipstick or jewelry and hair accessories.

Seisukord: uus!

Poe hind: ~25 eur!

 

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked