Other users have also viewed

MEGA! Wizarding World Harry Potter Hedwig öökull UUS!

 • Item ID: 182414935
 • Share

MEGA! Wizarding World Harry Potter Hedwig öökull UUS!

Item ID: 182414935 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 30.25 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Tue 04.10.2022 21:00:00
Closing time: Mon 10.10.2022 21:00:00
Viewed: 152
Last bidder: innac65
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
91892 feedback    2441 followers
SINU24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store
 • INTERAKTIIVNE HEDWIG HARRY POTTER MÄNGUASJA: lummav Hedwig reageerib teie puudutusele ja tunneb ära teie hääletooni! Õppige tundma Hedwigi isiksust, hellitades teda ja rääkides temaga erinevatel viisidel, et näha, kuidas ta reageerib!
 • ÜLE 15 HELI JA LIIGUTUSE: Hedwig pöörab pead nagu tõeline öökull, lehvitab tiibu ja liigutab nokat! Ta hõiskab, müksab ja näksib su sõrme, kui on õnnelik Kui ta on ärritunud, annab ta sulle sellest teada!
 • VABASTA ÜBRIK: lummav Hedwig suudab Sigatüüka ümbrikuga olulisi sõnumeid edastada! Pange see talle suhu ja tehke Hedwigile salajase koodiga interaktsioon, et ta selle vabastaks!
 • LASTE MÄNGUASJA VANUSELE 5-AASTASTELE: Võlurite maailm 9-tolline lummav Hedwig (12 tolli tema kaasasoleval ahvenal) on suurepärane kingitus lastele. Kaasas on ka kamm kaunite sulgede jaoks ja 3 AA Duracelli patareid
 • Sisaldab: 1 lummav Hedwig, 1 ahven, 1 Sigatüüka ümbrik, 1 kamm, 1 juhisleht

  Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimesed pildid on illustratiivsed!

  Seisukord: UUS!

  Poe hind: ~70 EUR

  Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

  NB!

  Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

  Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
  Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
   
  Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
  Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

   

  VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

 • No questions asked