MEGA! Xiaomi M365 must elektriline tõukeratas!

  • Item ID: 147713933
  • Share

MEGA! Xiaomi M365 must elektriline tõukeratas!

Item ID: 147713933 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 215.05 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Wed 25.11.2020 21:00:00
Closing time: Mon 30.11.2020 21:33:57
Viewed: 473
Last bidder: Dai
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Reg. code 14705141    User since 22.04.2019

sinu24 100% e-store
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Shipping/Delivery: Pickup
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.8% / 25622
/ view user's e-store
Bränd Xiaomi
Värv Must
Raami materjal Alumiinium
Kauba kaal 12,5 kilogrammi
  • Maksimaalne kiirus: umbes 25kmh
  • Üldvahemik: 45km
  • Max ronimisnurk: 12
  • Pidurdamine: elektriline ja füüsiline pidurdamine
  • Ekraan: sisseehitatud

Mis paistab silma Maksimaalne kiirus: 25km / h Vahemik: 30km Netomass: 12,5kg Sõiduvalmis Kokkupandav disain Lihtne 3-etapiline protseduur võimaldab teil tõukeratta kokku klappida, muutes selle transportimise palju lihtsamaks. Lükake kang alla ja tõukeratta varras langeb alla ja haakub tagaratta kõrval asuva riivi külge. See kokkuklapitav disain muudab Mi tõukeratta hoiustamise kodus või auto pakiruumis palju lihtsamaks. Kerge kaal, veidi üle 12 kg, muudab selle kerge kaal ja kokkupandav disain Xiaomi Mi hõlpsasti kaasaskantavaks. Mi põhiraam on valmistatud alumiiniumist, mis on tuntud väga kerge, kuid samas ka väga tugeva muutes selle tõukeratta hõlpsasti kaasaskantavaks ja ülimalt vastupidavaks. Esilaternad, mis on ideaalselt loodud nii öiseks kui ka päevaseks sõitmiseks, on Mi-l eriti eredad esilaternad. Pimedas sõitmiseks on nende 1,1 W tulede turvalisuse tagamiseks hädavajalik kuni 6 meetri kaugus. Õhuga täidetud kummirehvid Suurtel 8,5-tollistel eesmistel ja tagumistel õhuga täidetud rehvidel on suurepärane amortisatsioon ja libisemisvastased protektorid. Stabiilse väljundvõimsuse saavutamiseks koos 250 W harjadeta alalisvoolumootoriga pakub Mi Electric Scooter sujuva sõidukogemuse. Spetsiaalne rakendus pakub üksikasjalikku teavet aku seisundi kohta ja hoiatab teid probleemide ilmnemisel. Mi Scooter salvestab ja muundab ka kiirenduse ajal kineetilise energia võimsuseks, mis tähendab, et see laeb kasutamise ajal sõna otseses mõttes. Pühendatud nutitelefoni rakendus Mi tõukeratta saab Bluetoothi ​​kaudu oma telefoni rakendusega siduda. Siit saate vaadata mitmesugust statistikat, sealhulgas praegust kiirust, aku järelejäämist ja palju muud. Sellised funktsioonid nagu püsikiiruse hoidja.

Esimene pilt on ilustratiivne!

Seisukord: Kasutatud! Leidub kriimustusi, puudu laadja!

Poe hind:~ 599 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Juhul, kui ostja soovib mitmel oksjonil võidetud esemed saada ühes pakis siis palume teavitada sellest enne posti kinnitamist.
Kui esemega on mingi probleem palume enne negatiivse tagasiside jätmist võtta meiega ühendust. Soovime, et iga meie ostja oleks rahul ostetud esemega ja oleme alati valmis lahendama tekkinud probleeme ja leidma kõigile sobivat lahendust. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked