Other users have also viewed

MEGA! Yicoco Silikoonist Vibraator 12 Režiimiga! UUS!

 • Item ID: 162939811
 • Share

MEGA! Yicoco Silikoonist Vibraator 12 Režiimiga! UUS!

Item ID: 162939811 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 21.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Wed 22.09.2021 21:30:00
Closing time: Wed 29.09.2021 21:30:00
Viewed: 235
Last bidder: Private auction
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
sinu2499%positive feedback
54829 feedback    413 followers
SINU24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Private auction: Names of bidders are hidden
Seller: sinu2499.4%positive feedback
view user's e-store 413 followers
 • PERFECT DESIGN - Tänu selle toote erilisele disainile võib pehme, kuid piisavalt kõva pintsel lakkuda tundlikku piirkonda ja keskkonda nagu pehmus, tunne. valmis pea katab suurepäraselt tupe piirkonna. lakkuda ja stimuleerida oma õrna g-punkti ja kliitorit seal, kus seda vajate.
 • 12 vibratsioonirežiimid ja ergonoomiline disain - saate režiimi igal ajal oma lemmikkiirusele muuta ja pidevalt stimuleerida kliitorit ja G -punkti, et viia teid orgasmini ja nautida põnevamaid mänguvõimalusi. Sellest saab teie kõige lõbusam mänguasi, mis suudab rahuldada kõik teie isud.
 • 100% VEEKINDLAS JA Kvaliteetne silikoon - veekindla vibraatoriga saate kasutada G -punkti vibraatorit vannis, duši all, mullivannis või mujal. Meditsiiniline silikoonmaterjal, pehme ja nahasõbralik, kergesti hooldatav, ohutu ja usaldusväärne. Kaasaskantav ja libisemiskindel kõikjal
 • USB LAADIMINE - Aku tehnoloogia kuni 90-120 minuti tööajaga. Laetav aku, ilma patareideta ja tüütu kaabel kasutamise ajal. Väga pikk aku kasutusiga, mitu tundi. Keskkonnasõbralik ja odav. Need on eelinstallitud ja saate kohe ilma ootamata alustada.
 • DISKREETTNE JA HANDY TRAVEL COMPANION-Meie G-punkti vibraator on käepärane, selle ideaalne reisimõõt on 20 cm ja kaasas on sametkott tolmuvabaks hoiustamiseks. Mänguasjad on vaiksed, ainult
 • Selle põneva punase veini põneva vibraatoriga on kirge täis erootilised tunnid vältimatud.

  Tänu oma elegantsele disainile on see vibraator igale naisele pühendunud võrgutaja.

  Nahasõbralikust punase veini värvilisest silikoonist vibraator, mille kumer, kergelt painduv vars ja pisarakujuline ots tagab sihipärase stimulatsiooni.

Pikkus: 17 CM

 

Esimene pilt on illustreeriva tähendusega!!!

 

Seisukord :  UUS! Kasutamata!

Poe hind : ~21 €

 

 

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).29))

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

 • No questions asked