MEGA! Yideng rippuv arstikell/medõekell,​ 2 TK! UUS!

MEGA! Yideng rippuv arstikell/medõekell,​ 2 TK! UUS!

Item ID: 195081995 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 10.10 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Tue 30.05.2023 21:30:00
Closing time: Mon 05.06.2023 21:30:00
Viewed: 61
Last bidder: piprapood
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
142566 feedback    4012 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.8%positive feedback
view user's e-store
 • 【Vastupidav materjal】 Taskukell on valmistatud sulamist ja täppiselektroonilisest mehhanismist, mis on igapäevaelus veekindel, kuid mitte suplemiseks, ujumiseks, sukeldumiseks jne. Tagaküljel on haaknõel, mis on väga turvaline ja tugev.
 • 【Multifunktsionaalne】 Meie õe taskukell koos stopperi, äratusfunktsiooni, kuupäeva, nädala ja 12/24-tunnise ekraaniga suudab rahuldada mitmesuguseid igapäevaseid vajadusi. Ülimalt läbipaistva klaasi ja reguleeritava kuupäevaga sihverplaat on aja lugemiseks väga selge. Valgusega, ideaalne öövahetusteks, kergesti loetav.
 • 【Klip-on disain】 Klambriga käekella on õdedel/arstidel/parameedikutel väga mugav kaasas kanda, saate selle kinnitada riiete külge või kuhu iganes soovite.
 • 【Suuruse spetsifikatsioonid】 Pikkus: 9 cm / 3,54 tolli, korpuse esikülg: 3,3 cm / 1,29 tolli, mis on suurepärane kingitus kolleegidele, sõpradele või perele.
 • 【Täiuslik kingitus】 See elegantse ja klassikalise välimusega õe taskukell on ideaalne kingitus professionaalidele, nagu õed, arstid, parameedikud, veterinaarõed, juuksurid ja kosmeetikud jne.

  Kaasa tuleb kõik, mis on piltidel, esimesed pildid on illustratiivsed!

  Kaasa tuleb 2 TK!

  Seisukord: UUS!

  Poe hind: ~60 EUR (29,99 EUR/TK)


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

 • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

 • No questions asked