Other users have also viewed

MEGA! YUHBSJ roosikaru valgustusega! HEA KINGITUS! UUS!

  • Item ID: 185147718
  • Share

MEGA! YUHBSJ roosikaru valgustusega! HEA KINGITUS! UUS!

Item ID: 185147718 Item condition: new
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 7.50 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Wed 23.11.2022 20:45:00
Closing time: Mon 28.11.2022 20:45:00
Viewed: 94
Last bidder: lilana
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
sinu24100%positive feedback
101632 feedback    2821 followers
Sinu24 OÜ   User since 22.04.2019
Reg. code 14705141
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: sinu2499.7%positive feedback
view user's e-store
  • Roosikaru: roosikaru koosneb kunstlilledest kui karukujulise disaini põhielemendist, millel on nii romantiline maitse kui ka kaunis kuju. Meie esmaklassiline roosikaru on ideaalne kingitus sõbrannale, juubelikingitus talle, sõbrannadele, juubeliteks, sünnipäevadeks, pulmadeks, sõbrapäevaks.
  • Kaisukaru pakett: roosa karu on pakitud läbipaistvasse kinkekarpi. Kinkekarbis on ka õnnistuskaart. Roosikaru suurus on 10 tolli, sellega saab saavutada hea visuaalse efekti, rooskaru on kindlasti kingitus sõbrannale või juubelikingitus talle.
  • Unikaalsed kingitused: roosa kaisukaru on väga sobiv kingitus emale, naisele, tütardele ja sõpradele. See kunstlillega kaisukaru võib olla parim kingitus sõbrapäevaks, emadepäevaks, jõuludeks, sünnipäevaks, pulmadeks, kooli lõpetamise aastapäevaks või ükskõik milliseks sündmuseks, kingituseks sõbrannale, naistele.
  • Kvaliteetsed materjalid: meie roosikaru on valmistatud kvaliteetsetest kunstlilledest, ohututest ja keskkonnasõbralikest roosidest ning ei tekita allergiat ega ebamugavust. Kasutades võid roosikarule romantilise õhkkonna loomiseks ka mõne parfüümi piserdada.

 

Esimene pilt on ilustratiivne! Kaasa tuleb kõik, mis on piltidel!

 

SEISUKORD: UUS!

Poe hind: ~ 59.99 EUR! 

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked