Mini Projector, PVO Portable Projector

Mini Projector, PVO Portable Projector

Item ID: 199215607 Item condition: used
Offer ended
Offer ended
7.50 EUR
Viewed: 113
Eesti, Eesti, Eesti
Seller:
Artis e-Shop98%positive feedback
1167 feedback    110 followers
Oleg Judin FIE   User since 14.03.2022
Reg. code 16459210
Item condition: used
Location: Eesti, Eesti, Eesti
Payment: by bank transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: Artis e-Shop98.1%positive feedback view user's e-store

Mini Projector, PVO Portable Projector

vähe kasutatud/heas seisukorras

 poe  hind umbes 130 eur.

 Kingitus lastele: Miniprojektor on lastele multikate ja videote vaatamiseks hädavajalik toode, mis on laste seas väga populaarne. Projektoriga eemalt vaadates suudab see projitseerida maksimaalselt 170 tolli (soovitav 60-100 tolli). Kui hoiate lapsi mobiiltelefonidest ja iPadidest eemal, võib see kaitsta laste silmi.
☀ Väike ja kaasaskantav: minivideoprojektor on väike ja kaasaskantav ning seda saab kanda taskus või kotis. Isegi lapsed saavad seda kergesti käes hoida. Saate nautida filme, videoid ja mänge kodus või välihoovis, reisides, telkides ja mujal.
☀ Uuenduse jõudlus: PVO YG300Pro uuendati 2022. aastal, toetab 1080P täis-HD-d ja loomulik eraldusvõime on tõusnud 800*480-ni. Parandage projitseeritud pildi heledust ja värviküllastust, et pilt oleks selgem ja mugavam (pime ruum on parem).
☀ Mitu liidest: väike projektor on varustatud mitme pordiga, sealhulgas HDMI, USB, heli ja muude liidestega. Seda saab hõlpsasti ühendada mitme meediumiseadmega, nagu telerid, sülearvutid, lauaarvutid, digikaamerad, HDMI-toega seadmed videote, teleseriaalide, fotode jagamise ja mängude jms esitamiseks (mõned seadmed vajavad lisaks HDMI-adapterile, mitte kaasas.) WiFi-t ega Bluetoothi ​​pole. Kui te ei tea, kuidas ühendust luua, võtke ühendust meie klienditeenindusega.
☀ Toitepanga toide: kaasaskantavat miniprojektorit toidab toiteadapter (ei ole sisseehitatud akut), seda saab toita ka mobiiltelefoni laadijast, autolaadijast või mikro-USB liidese kaudu toiteplokist (vajab toetada 5V/2,5A), naudi igal ajal ja igal pool.

 

Vaata täpsemalt seisukord  piltidelt.

Palun meeles pidada, et tegu on kasutatud asjadega. 

Ostes meie e-poest rohkem tooteid, saadame need võimalusel ühes saadetises.

NB! Et vältida võimalikke arusaamatusi, palun küsimused esitada oksjoni käigus! Palun arvestage/ Ei ole nõustun eseme tagasi võtma!
 
Kauba tagastamisel vastutab ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on ostja.

 

Tere tulemast minu lehebänneri GIF-i piltidele

https://www.osta.ee/ru/index.php?fuseaction=shop.items&shop_id=10734

 

 

 

 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked