Other users have also viewed

Müüa Jaama kinnistu Vägeval, Jõgeva vallas (2 246 m2)

 • Item ID: 149615416
 • Share
1/1

Müüa Jaama kinnistu Vägeval, Jõgeva vallas (2 246 m2)

Item ID: 149615416 Item condition: old

Auction is ended or not active

Sale has ended with no offers. If you are still intrested in this item, leave notification to seller via button under this text. e will send you and e-mail when seller relist the item.

Auction is ended or not active

Sale has ended with no offers. If you are still intrested in this item, leave notification to seller via button under this text. e will send you and e-mail when seller relist the item.

Final price: 10 000.00 EUR
Extending closure: 2 minutes
Starting time: Wed 06.01.2021 17:05:31
Closing time: Wed 03.02.2021 17:05:31
Last bidder:
Jaama, Vägeva, Jõgeva vald, Jõgevamaa, Eesti
1
Jõgeva vallavalitsus
Reg. code 77000401    User since 14.12.2020

13valla 100% e-store
Item condition: old
Location: Jaama, Vägeva, Jõgeva vald, Jõgevamaa, Eesti
Quantity: 1
Shipping/Delivery: Agreement with seller Abi
Payment: by deposit transfer
Private auction: Names of bidders are hidden
Seller: 13valla — / 0 / view user's e-store

Jõgeva vallavalitsus müüb avalikul enampakkumisel kinnistu:

 1. Jõgeva maakond, Jõgeva vald, Vägeva küla, Jaama (registriosa number 805450, katastritunnus 24801:001:0132, pindala 2 246 m2, elamumaa) alghinnaga 10 000 eurot.
 2. Enampakkumine viiakse läbi oksjoniportaalis osta.ee (www.osta.ee).
 3. Enampakkumise toimumise ajaks on üks kuu alates oksjoniportaalis ilmumise kuupäevast. Enampakkumise võitja on kõrgeima pakkumise esitanud isik.
 4. Enampakkumise võitja on kohustatud sõlmima kinnistu notariaalse ostu-müügilepingu 45 kalendripäeva jooksul pärast enampakkumise tulemuse kinnitamist.
 5. Enampakkumise võitja on kohustatud tasuma kinnistu ostuhinna Jõgeva vallavalitsuse pangakontole hiljemalt ostu-müügilepingu sõlmimise päevale eelnevaks päevaks. Tehinguga seotud kulud ja omandiõiguse registreerimise kulud tasub ostja.

Täiendav informatsioon Toomas Seppalt tööpäeviti, telefon 5866 2210, toomas.sepp@jogeva.ee

Enampakkumisel osalev pakkuja kinnitab pakkumist tehes, et on vara põhjalikult üle vaadanud, ta on teadlik kinnistu seisukorrast, suurusest ja piiridest ning juurdepääsuõigusest ja kitsendustest ning ei oma seoses vara, sealhulgas ehitis(t)e seisukorraga mingeid pretensioone võõrandajale ja ta on nõus kinnistu, sealhulgas ehitise(d) omandama seisundis, millises see on pakkumise tegemise hetkel.

NB! Palume huvilistel kindlasti varaga tutvuma minna ning kinnistu ise põhjalikult üle vaadata. Hilisemaid pretensioone ei arvestata.
* Kui oksjoni võitja loobub ostust, siis vastavalt Osta .ee kasutajalepingule ja hinnakirjale on Osta.ee’l õigus rakendada oksjoni võitja suhtes leppetrahvi, mille suurus on 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast.
* Kinnistu ja oksjoni arve/ ostu-müügi leping vormistatakse vaid oksjoni võitja nimele. Kui võitjaks on eraisik, siis pakkumise teinud eraisiku nimele. Kui võitjaks on ettevõte, siis pakkumise esitanud ettevõtte nimele.
* Kui soovite arvet/ ostu-müügi lepingut ettevõtte nimele, tuleb ettevõtte kasutajakonto alt pakkumine teha. 

 

Lisainfo: Hoone esimesel korrusel olid viimati eraldi sissepääsuga raamatukogu ruumid. Raamatukogu suleti 2019. aastal. Lisaks on esimesel korrusel veel kaks korterit. Teisele korrusele viib trepikoda, teisel korrusel on 4 korterit.

Maja on madalvundamendil. Välisseinad on puidust ja katusekattematerjal on eterniit. Aknad on lihtklaasidega vanadel puitraamidel. Hoonel on kolm välisust hoone kolmelt küljelt. Raamatukogul on metallist turvauks. 

Siseviimistlus: Rahuldavas seisukorras. Kohati lihtsam remont (värvitud põrandapapp, uuemad odavamad tapeedid), osaliselt vajavad kapitaalremonti (tapeet vana, värv koorub). Korteriomandeid pole seatud.

Konstruktsioonide põhjalikku ehitustehnilist ekspertiisi ei ole teostatud. Visuaalsel vaatlusel on hoone põhikonstruktsioonid rahuldavas seisukorras. Hoone fassaadiks on laudis, ülevalt puitpitsiga kaetud. Katusekatteks on vana eterniit, mis vajab remonti.

Hoones on vastavalt ehitisregistri andmetele elektrivarustus, mis vastab tõele. Kaabeldus on osaliselt uuem, paigaldatud seina peale, osaliselt vanem, on ka uuem elektrikilp.

Hoones puudub veevarustus ja kanalisatsioonivarustus.
Õues on kuivkäimla ja pumbaga kaev.

Korterites on kohtküte, ahjude ja pliitide seisukorra kohta andmed puuduvad. Endistes raamatukogu ruumides on ka õhksoojuspump ja väike teisaldatav kaminahi. Endistes raamatukogu ruumides (2 ruumi) on ka elektroonilise valve võimalus.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

 • — asked 30.01.2021 02:04

  Ma ei saa ka atu, miks ma pean küsima midagi mis hivitab kõiki, kes vähegi osta tahaks. Pange kirja. Teil ka lihtsam. Või ongi plaan niimoodi pakkujaid eemale peletada? Oma kodu müüte ka nii või? Pole muidugi esimene kord kui riik oma vara nii müüb.

  Lisainfo: Hoone esimesel korrusel olid viimati eraldi sissepääsuga raamatukogu ruumid. Raamatukogu suleti 2019. aastal. Lisaks on esimesel korrusel veel kaks korterit. Teisele korrusele viib trepikoda, teisel korrusel on 4 korterit. Maja on madalvundamendil. Välisseinad on puidust ja katusekattematerjal on eterniit. Aknad on lihtklaasidega vanadel puitraamidel. Hoonel on kolm välisust hoone kolmelt küljelt. Raamatukogul on metallist turvauks. Siseviimistlus: Rahuldavas seisukorras. Kohati lihtsam remont (värvitud põrandapapp, uuemad odavamad tapeedid), osaliselt vajavad kapitaalremonti (tapeet vana, värv koorub). Korteriomandeid pole seatud. Konstruktsioonide põhjalikku ehitustehnilist ekspertiisi ei ole teostatud. Visuaalsel vaatlusel on hoone põhikonstruktsioonid rahuldavas seisukorras. Hoone fassaadiks on laudis, ülevalt puitpitsiga kaetud. Katusekatteks on vana eterniit, mis vajab remonti. Hoones on vastavalt ehitisregistri andmetele elektrivarustus, mis vastab tõele. Kaabeldus on osaliselt uuem, paigaldatud seina peale, osaliselt vanem, on ka uuem elektrikilp. Hoones puudub veevarustus ja kanalisatsioonivarustus. Õues on kuivkäimla ja pumbaga kaev. Korterites on kohtküte, ahjude ja pliitide seisukorra kohta andmed puuduvad. Endistes raamatukogu ruumides on ka õhksoojuspump ja väike teisaldatav kaminahi. Endistes raamatukogu ruumides (2 ruumi) on ka elektroonilise valve võimalus.

 • — asked 25.01.2021 14:26

  Elementaarse müügikoolituse läbimise peale ei ole kunagi mõelnud? Äkki leiab valla vahenditest selle koolituse raha, sest kokkuvõttes tuleb see vallale kasulikum. Selline hoo pealt auto aknast tehtud pilt ilma igasuguse adekvaatse informatsioonita peletab enamuse maksejõulistest huvilistest eemale.

  Ei saanud Teie küsimusest aru? Täiendav informatsioon Toomas Seppalt tööpäeviti, telefonilt 5866 2210.

 • — asked 07.01.2021 11:23

  Tere, hoolimatta sellest, et ostja peab tulema varaga eelnevalt tutvuma,,võiks olla siin siiski lisainfot ja pilte..mitte ainult pilt eemalt müüdavast kinnistust. Kas majas on elanikke, mitu korterit , kui suur on kinnistu juurde kuuluv maa ala , kinnistu miinused ja plussid jne

  Tere. Palun esitage oma küsimused meiliaadressil, mis on toodud infos (toomas.sepp@jogeva.ee)ja​ saate ammendava vastuse.

 • 5 3