NB! Apple Watch Laadimisjaama Alus (Hõbedane)

NB! Apple Watch Laadimisjaama Alus (Hõbedane)

Item ID: 204098791 Item condition: new Delivery time: 3 days
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 0.10 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Thu 30.11.2023 20:00:00
Closing time: Tue 05.12.2023 20:04:38
Viewed: 12
Last bidder: aawo
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Seller:
AnOL OU100%positive feedback
920 feedback    45 followers
AnOL OÜ   User since 01.10.2012
Reg. code 12315625
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Quantity: 1
Delivery time: 3 days
Return: I agree to take back the item within 14 days. The buyer pays the return postage fee. The item must be in the same condition and completion as at the time of sale. Abi
Payment: by bank transfer, in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: AnOL OU99.8%positive feedback view user's e-store

NICERIO on loonud minimalistliku ja stiilse laadimisjaama aluse Apple Watchi jaoks, mis on ideaalne lahendus teie nutikella laadimiseks ja hoiustamiseks. Hõbedane viimistlus ja kompaktne disain muudavad selle atraktiivseks ja praktiliseks lisanduseks igale lauale või öökapile.

Peamised Omadused:

 • Ühilduvus: Disainitud spetsiaalselt Apple Watch'ile, tagades ideaalse sobivuse ja toetuse.
 • Ühenduvustehnoloogia: USB, hõlpsaks ühendamiseks ja laadimiseks.
 • Mugav Vaatenurk: Alus hoiab seadet mugavas vaatenurgas, võimaldades lihtsat juurdepääsu kella funktsioonidele laadimise ajal.
 • Kaabli Haldus: Küljelõige võimaldab laadimiskaabli lihtsat ja korralikku haldust.
 • Materjal ja Disain: Alumiiniumkonstruktsioon koos taktiilsete kummist nurkadega, mis tagavad mittelibiseva stabiilsuse.
 • Komplekti Kuuluvad: Laadimisalus (ei sisalda kella, laadijat ega ümbrist).

NICERIO Apple Watch Laadimisjaama Alus on suurepärane valik neile, kes soovivad oma nutikella laadida stiilselt ja mugavalt. Selle hõbedane viimistlus ja funktsionaalne disain muudavad selle ideaalseks lisaseadmeks igasse modernsesse interjööri.

 

Seisukord: Uus

Hind Internetis: 10 EUR

Palun vaadake ka meie teisi 0,1 euro oksjonite siin: https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=AnOL%20OU

--------------------------------------------------

Lugupeetud Kliendid,

Alljärgnevalt esitame teile olulised tingimused ja juhised, mis kehtivad sellele oksjonile kasutamise korral:

1. Toote Esitlus:

 • Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik, mis on piltidel!

2. Juhend Puudub:

 • Eestikeelne juhend puudub !!!

3. Kättetoimetamisviisid:

 • Toote kättesaamiseks on võimalik valida järgmiste kättetoimetamisviiside vahel: Tallinnas järeltulemine, kulleriga kohaletoimetamine (DPD), ja pakiautomaadi kasutamine (Omniva, DPD, kui toode ei ole suur).

4. Oluline Märkus:

 • Esemeid saame väljastada või teele panna ainult juhul, kui kõik varasemad esemed (mis olid võidetud enne sooviva eseme) on makstud.

5. Lõplik Hind:

 • Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet oma firma nimele, palume saata firma andmed enne ostu eest tasumist ja transpordi kinnitamist.

6. Mitme Oksjoni Korral:

 • Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada, palume valida mõnel oksjonil pakiautomaadi kasutamise ning teiste ostude korral "Järeletulemisega". Andke ka teada, et te soovite veel midagi osta, siis me ei saadeta teie toodet.

7. Probleemide Korral:

 • Kui esemega tekib mingeid probleeme, palume kirjutage meile tagasi ja kirjeldada probleemi detailselt. Enne negatiivse tagasiside andmist palume võtta meiega ühendust, et leida olukorrale lahendus. Meie eesmärk on tagada iga kliendi rahulolu võidetud oksjoniga ning julgustada neid osalema ja võitma uuesti.

8. Eseme Tagastamine:

 • Eseme tagastamiseks on vajalik võtta meiega ühendust osta.ee kaudu, kus teavitate meid soovist eset tagastada.
 • Kui soovite kasutada 14-päevast tagastusõigust tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustute kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).
 • Eset saab tagastada 14 päeva jooksul, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud. Ostja vastutab kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.

9. Tagastusõiguse Erandid:

 • 14-päevane tagastamisõigus ei kehti kiiresti riknevale või vananevale kaubale, audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, kui tarbija on ümbrise avanud. Samuti ei kehti see suletud pakendiga esemetele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud (nt kosmeetika, pesu ja bikiinid), ega meelelahutus- ja reisiteenustele.

10. Asjade Väljastamine:

 • Asjade väljastamine toimub esmaspäevast - reedeni, 10:00st - 17:00ni

Kui teil on lisaküsimusi või vajate täiendavat selgitust, võtke julgelt meiega ühendust. Oleme siin, et teid aidata ja tagada teie ostukogemuse sujuvus.

Täname, et valisite meid oma ostude tegemiseks!

01-109
B07JQX4KR9

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

 • No questions asked