Oksjonil Audi A6 TDI 132kw Quattro Facelift

  • Item ID: 158151688
  • Share

Oksjonil Audi A6 TDI 132kw Quattro Facelift

Item ID: 158151688 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 1 120.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Thu 17.06.2021 20:00:00
Closing time: Tue 22.06.2021 20:00:00
Viewed: 1848
Last bidder: dagonson
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
HPG Group OÜ
Reg. code 14641501    User since 23.01.2020

R-invest 100% e-store
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: by bank transfer, in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: R-invest100% / 25 / view user's e-store
Audi A6 TDI Quattro
2002
universal diesel
automatic devices four-wheel drive
132 2496
Mileage 336119 green
Yes

Oksjonil pakkuda Facelift mudeliuuenduse järgne Audi A6, hinnatud Audi nelikveo - Quattro veoskeemiga. Talvel väga mõnus sõita, ronib igalt poolt läbi, kui vähegi korralik rehv on all.

Auto ajaloost niipalju, et Eestis on alates 04.06.2014a ja olnud siin ainult 1 omaniku kasutuses. Eestis sõitnud kuskil ~86000km (Hollandist tuues oli läbisõit 248 338km).

Mootor on väga hea ja jõuline, uuematüübi 132kw V6. Mootor käib ühtlaselt, ei tossuta ja mootoriõli püsib ka peale õlivahetust diisli kohta väga puhtana (mootoril pole tehtud nn "longlife" õlivahetusi, vaid on vahetatud maksimaalselt iga 10 000km järel). Viimane õlivahetus 329 652km pealt, hetkel ees 336 119km, mis on õige läbisõit. Hooldatud diisli kohta ei ole neid kilomeetreid palju, need mootorid sõidavad ilma suuremate probleemideta 500 000km+

Hammasrihmale on tehtud visuaalne kontroll ja see tundub ka just mitte väga vana. 

Auto miinusteks on palju iluvigu, kriime-kraame, roostealgeid kerel (roostemullid on kraabitud ja sinna peale kantud roostesurm ja parandusvärv), esimesed poriitiivad tuleks välja vahetada (C5 kerega A6 on väga laialt levinud mudel ja soodsalt on tiibu saadaval nii kasutatuna kui ka uuena, v.t nt. aeromotors.ee jms.). Salongis esineb kulumist ja heleda salongiga autole omast määrdumist ning juhiistme nurk on katki kulunud. Kõrvalistuja elektriaken töötab, kuid liigub vaevaliselt.

Veermik ei kolise, tavatüübi käigukast - töötab hästi ja saab ka roolilt nuppudega käike vahetada (ei ole probleemne Multitronic/CVT), käsipidur toimib hästi, esiklaas on terve. Kliimaautomaatik hooldatud - puhub vajadusel ka jääkülma!

Varustuses on Audi originaal päiksepaneeliga katuseluuk (laeb päikeselise ilmaga seistes akut), VÄGA hea bassiga originaal Navigation plus helisüsteem, xenon tuled, toonitud klaasid, pool elektrilsied esiistmed, istmesoojendused, kesklukustus puldiga, püsikiirusehoidja jms. 

Auto on peale ülevaatuse lõppu seisnud nüüd paar kuud, esitiivad tuleks enne ülevaatust ära vahetada, kuid eks see oleneb ka ülevaatajast, kas nende seisund on segav või mitte. 

Kes viitsib esitiivad ära vahetada ja vanusele võrdlemisi iseloomulik kulumine ei heiduta, saab endale reaalselt väga hea ökonoomsuse/dünaamika suhtega nelikveolise diisel auto, millega on Saksa masinale omaselt mugav sõita.

 

Auto andmeid saab vaadata lisaks https://eteenindus.mnt.ee/public/soidukTaustakontroll.jsf?lang=et 

Liikluskahjusid võimalik kontrollida: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll

Avariidesse sattnud ei ole - Sõiduk AUDI A6 AVANT QUATTRO (072BLM) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis.

 

Kellel auto vastu huvi, siis olete oodatud autoga tutvuma, nii on kindel ja teada mille eest pakute :)

Auto asub Viimsis, kui tekib küsimusi, siis palun helistada 5356 2326

Head oksjonit:)

 

Oksjoni võitja võib tulla võidetud sõidukile järgi 5 päeva jooksul, kuid sõiduki eest tuleb tasuda HILJEMALT JÄRGMISE PÄEVA JOOKSUL pärast oksjoni lõppemist! Kui seda ei tehta, läheb pretensioon oksjoni võitja kahjuks osta.ee meeskonnale ja järgneb leppetrahv 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast (leppetrahvi mitte tasumisel läheb see kohtutäituri lahendada, kes trahvi sisse nõuab). Ära palun paku, kui pole ostu soovis kindel! Autot ei ole defekteeritud ja see müüakse sellisena nagu see müügi hetkel on.

NB! Enne pakkumise tegemist palun kindlasti tutvuda vara seisukorraga ning olla oma pakkumises kindel! Auto on soovituslik ENNE pakkumise tegemist üle vaadata, sest hilisemaid pretensioone EI ARVESTATA! Pärast oksjoni lõppu proovisõite ei toimu, küsimuste esitamist ei toimu, pretensioone ei võta arvesse.

*** Oksjonil kehtivad Osta.ee reeglid ning kui oksjoni võitja võidetud eseme eest ei tasu ega tule järgi nagu üleval pool kirjas, tuleb oksjoni võitjale leppetrahv 20% eseme lõplikuks kujunenud hinnast (osta.ee reeglid). ***

 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • Oksjoni lisainfot enam muuta ei saa, seega kirjutan siia. Jäi märkimata, et juhiukse salongi ukselink tuleb tõmmata täiesti lõpuni, et uks avaneks (justkui mingi tross oleks välja veninud vms). Selline tähelepanek siis veel.

  • 5 1