Other users have also viewed

Oksjonil BMW X5 3.0i R6 Bensiin/Automaat sportmaastur

  • Item ID: 152152878
  • Share

Oksjonil BMW X5 3.0i R6 Bensiin/Automaat sportmaastur

Item ID: 152152878 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 3 080.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Mon 22.02.2021 20:30:00
Closing time: Sat 27.02.2021 21:43:29
Viewed: 3207
Last bidder: RasmusVeski
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
HPG Group OÜ
Reg. code 14641501    User since 23.01.2020

R-invest 100% e-store
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Shipping/Delivery: Pickup
Payment: in cash, by deposit transfer
Seller: R-invest100% / 10 / view user's e-store
BMW X5
2001
universal petrol
automatic devices four-wheel drive
170
Mileage 288920 dark green met.
Yes

Oksjonil pakkuda 3.0 Rida 6 bensiinomootoriga Bmw x5 sportmaastur. Toodud Itaaliast 09.02.2013. Eestis olnud 2 omaniku, viimase käes olnud 3-aastat. Selliseid 3.0 bensumootoriga e53 X5 väga vähe järgi jäänud, enamus lõpuni sõidetud.

- Väga hea minekuga ning ergas, võib julgelt öelda, et tegu sportmaasturiga. Hea konkreetse juhitavusega ning ei õõtsu nagu enamus maastureid. Kuigi aastaid juba on, siis sõita on x5ga endiselt nauditav.

- Mootor ja automaatkäigukast väga korralikud. Mootor soojeneb kiirelt, temperatuur püsib seal kus peab (ei lähe keema ega tee muid trikke), automaatkäigukast samuti vahetab nii soojalt kui külmalt laitmatult. Mõnusa häälega R6 mootor.

- Tegu on veel n.ö vanakooli vastupidava Bmwga. Ei esine nt mootoriketi venimist jms. Puudub keerukas elektroonika. 170kw M54 mootor - vastupidav (ei ole probleemne n-seeria, millel valvetronic jne hädad). Sama mootorit pandud veel ka 3-seeria, 5-seeria ning kuulub vastupidavasse m50-seeria mootorite valikusse.

- Veermik on täiesti vaikne, ei kolise ega logise. Rool on otse, ei kisu kusagile jms. Pidurid toimivad korrektselt (ei värista jne), s.h käsipidur toimib korralikult.

- Kõik tulede klaasid ja aknad on terved/selged.

- Hea varustusega - super mugavad comfort täiselektrilised mäluga esiistmed (el.peatoed, selja ülemise osa liigutamine jne), elektriliselt reguleeritav roolisammas, vihmasensor, püsikiirusehoidja, tehase originaal xenon tuled, suusabox, mf rool, cd box, elektriaknad 4x, elektripeeglid elektriliselt kokkuklapitavad (juhipoolne peegel klapib aga klapib kohe lahti tagasi), kesklukustus puldiga, teisaldatav originaal veokonks, parkimisandurid, parkimiskaamera jms.

- Paigaldatud uus android multimeediakeskus (dvd, bluetooth, navigatsioon, eesti keelne menüü, võimalik ka muud keeled, tagurduskaamera jms). Uued crystal clear tagatuled. All on korralikud Nokian Hakkapeliita lamellrehvid. Olemas kõik 3 võtit ja paigaldatud lisa vargus vastane immobilisaator

- Viimane hooldus teostatud 286 000km (mootoriõli, filtrid) ja paigaldatud uus aku. Toonitud klaasid. Originaal täismõõdus 17" varuratas

- Nüüd ka hädadest, vigadest - salongi ventilaatori laager häälitseb/krigiseb (soojalt läheb vaiksemaks), kuid ventilaator töötab muidu kenasti ja puhub sooja/külma nagu vaja, airbagi tuli põleb (võimalik et rooli vahetuse pärast kuna rool on vahetatud - vanal oli nahk katki), juhipoolne tagumine poritiib mõlkis (võimalik et oskustega mõlgieemaldaja oskab siledaks tagasi teha, kuid seda peab igaüks ise hindama, mida asjast arvata), nii välimusel kui salongil esineb vanuse märke, kuid üldpilt on siiski kena nii seest kui väljast. Salong on puhas.

- Avariidesse sattunud ei ole ja seda saab kontrollida - www.lkf.ee - Sõiduk BMW X5 A (737BVR) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis.

 

Auto asub Tallinnas, kõik küsimused ja autoga tutvumine teretulnud tel: 5356 2326

 

Head oksjonit:)

 

Oksjoni võitja võib tulla võidetud sõidukile järgi 5 päeva jooksul, kuid sõiduki eest tuleb tasuda HILJEMALT JÄRGMISE PÄEVA JOOKSUL pärast oksjoni lõppemist! Kui seda ei tehta, läheb pretensioon oksjoni võitja kahjuks osta.ee meeskonnale ja järgneb leppetrahv 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast (leppetrahvi mitte tasumisel läheb see kohtutäituri lahendada, kes trahvi sisse nõuab). Ära palun paku, kui pole ostu soovis kindel! Autot ei ole defekteeritud ja see müüakse sellisena nagu see müügi hetkel on.

NB! Enne pakkumise tegemist palun kindlasti tutvuda vara seisukorraga ning olla oma pakkumises kindel! Auto on soovituslik ENNE pakkumise tegemist üle vaadata, sest hilisemaid pretensioone EI ARVESTATA! Pärast oksjoni lõppu proovisõite ei toimu, küsimuste esitamist ei toimu, pretensioone ei võta arvesse.

*** Oksjonil kehtivad Osta.ee reeglid ning kui oksjoni võitja võidetud eseme eest ei tasu ega tule järgi nagu üleval pool kirjas, tuleb oksjoni võitjale leppetrahv 20% eseme lõplikuks kujunenud hinnast (osta.ee reeglid). ***

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • Tere Kas on vöimalik,et oksjoni võitja saab tulla autot ära viima hilje kui 5 päeva ? Kas te saate hoida autot kauem kui 5 päeva ? Nimelt ma ei tea millal ma saan Soomest probleemi vabalt Eesti tulla !

    Tere, võib seista ikka kauem, selles pole probleemi, aga auto eest tasumine siiski nii nagu oksjonil kirjas (hiljemalt järgmine päev). Tänan.

  • 5 1

Other auctions of that seller