Oksjonil hobiauto Jaguar XJ8 Executive V8

 • Item ID: 191680530
 • Share

Oksjonil hobiauto Jaguar XJ8 Executive V8

Item ID: 191680530 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 6 800.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Wed 22.03.2023 19:56:51
Closing time: Sun 26.03.2023 20:18:03
Viewed: 3893
Last bidder: Tiigermiiger
Viimsi, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
aandroo100%positive feedback
14 feedback    26 followers
Item condition: used
Location: Viimsi, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer
Seller: aandroo100%positive feedback View other items of the seller
Jaguar XJ8 Executive
1999
saloon petrol
automatic devices rear-wheel drive
179
Mileage 246000 blue
4 Yes

Tere ja head kevade algust kõigile oksjonihuvilistele!

Seoses ravimatu "haigusega" - milleks on aina suurenev hobiautode hulk tuleb millestki vahel oma kollektsioonis loobuda. 
Veidi kurb - kuid oksjonile on minemas täielikult taastatud 1999 aasta Jaguar XJ8 Executive , autot on hoitud hoole ja armastusega, tehtud on kõik mis vaja ja ilmselt liiga paljugi. Kogusumma viimase ca 3 aastaga arveid sirvides on ligikaudu 15.000.- lisaks auto enda maksumusele ning lugematutele töötundidele.  Üle on käidud kõik alates veermikust ja mootorist ning lõpetades kvaliteetse külgede ülevärvi ja roosteennetustöödega. Kõik elektrilisad töötavad laitmatult, nupud on kulumata. 
Autoga ei ole talvel sõidetud!  Toodud on ta 2019 kevadel Hollandist. Läbisõitu kogunud tänapäseks auväärsed 246000km ning ilmselt samapalju on veel vähemalt ees.

Auto andmed : 

Esmane registreerimine: 10.09.1999
Kategooria: sõiduauto
Kere nimetus: sedaan
Kere värvus: sinine
Mootor: 3248 cm³ V8
Mootori võimsus: 174 kW
Kütus: Mootoribensiin
Käigukast: automaat 
Veoskeem: tagavedu
Registreerimistunnistus: EM310385

Huvitavaks teeb auto pikk (üle 5 meetri) ning samas madal (kõrgus vaid 1375mm maapinnast) kere. Pakub omamoodi kuninglikku sõiduelamust. 
Äärmiselt vaikne salong , vaid Jaguarile omapärase kõlaga sulguvad uksed ning luugid, kvaliteetne polsterdus ning detailideni lihvitud väärispuitdekoor teevad selle auto kindlasti tulevaseks klassikuks! Tänapäevaste plastikust "ühekordsete" autodega ei ole kuidagi võrreldav :)

 

Sõiduki annan üle korralikult pestuna , täis kütusepaagiga (sõidetud vaid pliivaba 98! ja soovitan ka edasi) , värske ülevaatuse ning sooja käepigistusega !

Lisaks tulevad kaasa ka hobiautole omaselt ajaga kogunenud varuosi ja lisapudinaid. 

 

Kopeerin siia ka igaks kümneks juhuks klassikalised oksjoni reeglid :

 

Oksjonil on kasutatud sõiduk. NB! Ei ole uus sõiduk. Igaüks võib tulla ja sõiduki enne pakkumise tegemist üle vaadata, et ei oleks hilisemaid pretensioone, sest need ei kuulu rahuldamisele. 

Lugupeetud pakkujad, tuletan meelde, et nädalase oksjoni mõte on selles, et nädala pärast on auto müüdud ning raha käes. Seega ootan, et parim pakkuja tuleb autole järele või tasub auto eest hiljemalt kahe päeva jooksul peale oksjoni lõppu. Palun arvestada sellega pakkumist tehes!

Pakkumist tehes kinnitab pakkuja, et on kõigega tutvunud ning mõistab, et tegemist on finantskohustusega. Müüja võib: nõuda Parimalt pakkujalt leppetrahvi 20% ulatuses Parima pakkumise Hinnast, aga mitte vähem kui 265.- eurot, kui Parim pakkuja ei ole oma kontaktandmetel kättesaadav Parima pakkumise kehtivuse tähtaja jooksul või keeldub õigusvastaselt Müügilepingu sõlmimisest või täitmisest, sh Parima pakkumise Hinna maksmisest või Oksjonil müüdud asja vastuvõtmisest oksjoni lisainfos märgitud aja jooksul või muul moel Müügilepingu täitmisest, mille tulemusel Müüja jääb ilma Oksjoni tulemusel Parimale pakkujale asja müümisest loodetud hüvest. Tähtajaks maksmata leppetrahvi puhul pöördun Inkasso poole, kes leppetrahvi ja sellega kaasnevad kulud sisse nõuab (nõude vormistamine, viivised jms.), seega palun olla oma pakkumises täielikult kindel.

 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

 • Teavitan , et tehnoülevaatus läbitud ilma ühegi märkuseta! Lisan siia ka aktist pildi : https://www.upload.ee/ima​ge/15049844/Tehnoulevaatu​s.jpg CO tase nagu uuel autol - näitab mootori eeskujulikku seisukorda.

  https://www.upload.ee/ima​ge/15049844/Tehnoulevaatu​s.jpg

 • Kas saab maksta ka sularahas?

  Tere! Sobivad kõik maksevõimalused, nii sulas, ülekandega kui ka osta.ee deposiidiga! Päikest!

 • Unustasin mainida ,et sõidukil puudub igasugune rooste nii alt kui pealt. Põhi ning koobaste siseservad kaetud spetsiaalse ainega mis ei lase niiskusel ega muul pahalasel kerele liiga teha. Ainuüksi ennetustööde hind oli ca 1000.-

  :)

 • 5 3