Oksjonil klassikaline vanakooli Volvo 960 "Diplomat Sales"

  • Item ID: 162905477
  • Share

Oksjonil klassikaline vanakooli Volvo 960 "Diplomat Sales"

Item ID: 162905477 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 5 051.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Tue 21.09.2021 20:15:00
Closing time: Sun 26.09.2021 20:15:00
Viewed: 4592
Last bidder: vukiuibo
tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
Mung100%positive feedback
16 feedback    6 followers
Item condition: used
Location: tallinn, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer
Seller: Mung100%positive feedback View other items of the seller 6 followers
Volvo 960
1993
saloon petrol
automatic devices rear-wheel drive
150
Mileage 233815 white
Yes

Tellitud omal ajal Rootsist aasta vanusena Eestisse Volvo esinduse kaudu "Special Delivery - Tourist & Diplomat Sales" valikust. Auto oli algusaastatel kasutuses diplomaatilisel korpusel. Veidi uhkema varustusega silmapaistvat valget värvi, tolle aja Volvo kõige võimsam ja suurem sedaan. 

Läbisõitu kogunenud tänaseks päevaks 233 815km, mis on õige kilometraaž. Auto on jõudnud originaalses seisundis väärikasse "Youngtimer" ikka, vanust juba 28-aastat.

Sõidab endiselt väga mõnusalt, tagaveolisele Volvole omaselt pehmelt ja sujuvalt. Mootor ja automaatkäigukast toimivad väga hästi (mootori temperatuur püsib seal kus peab ega tee trikke jms anomaaliaid), samuti automaatkäigukast vahetab sujuvalt.  Hammasrihmakomplekt vahetatud ~222658km.

Varustuses - püsikiirusehoidja, konditsioneer, 4x elektrilised klaasitõstukid, tagumine kardinate ring (üpris haruldane lisavarustus), elektriline katuseluuk, ajastukohane stereo (täiesti hea kvaliteediga/bassiga), elektrilised soojendusega välispeeglid, istmesoojendused jms.

RemAuto OÜs hooldatud ja läbinud tehnoülevaatust. Viimane aasta rohkem seisnud ja seega tehnoülevaatus puudub. Sõitnud suvekuudel, mil käinud erinevatel vanasõidukite/hobisõidukite kokkusaamistel, üritustel/näitustel jms. Talviti seisnud (kes soovib saab kaasa osta komplekti talverehvid plekkvelgedel, mis on praktiliselt uueväärsed kuna talviti pole kasutust selle auto all leidnud +150.- eur)

Autol leidub vanadusele omaseid iseärasusi, nokitsemiseid, nt esiklaas tuleks ideaalis vahetada (kundepoolses ülemises aknanurgas praod, kuid need pole aastate jooksul edasi arenenud ega jää vaatevälja - on toonriba juures), süütevõtit peab mõnikord veidi lõgistama et läheks lukustusastmest üle, üks tagumine elektriaken vajab mitu korda nupuga klõbistamist et üles tulla (mõnikord toimib ilusti), katuseluugi nupp samuti vajab klõbistamist, ei taha alati kohe sulguda, esimesed pidurikettad väristavad veidike mingi kiiruse peal (uued kettad ostetud ja saab kaasa).

Sellegi poolest võib öelda, et väga hästi säilinud ja hoitud klassika, mida tänaseks päevaks enam niipalju järgi polegi. Kere on väga kena, karbid/põhi ilusad. Veljed ja rehvid korralikud (tagumine varuvelg samuti samast seeriast).

 

Sõiduki taustaandmeid saab vaadata veel lisaks https://eteenindus.mnt.ee/public/soidukTaustakontroll.jsf?lang=et

Asub Pirita linnaosas, vaatama tulemiseks ja küsimuste korral palun helistada 5456 9833 

Edu kõigile huvilistele:)

 

Oksjoni võitja võib tulla võidetud sõidukile järgi 5 päeva jooksul, kuid sõiduki eest tuleb tasuda HILJEMALT JÄRGMISE PÄEVA JOOKSUL pärast oksjoni lõppemist! Kui seda ei tehta, läheb pretensioon oksjoni võitja kahjuks osta.ee meeskonnale ja järgneb leppetrahv 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast (leppetrahvi mitte tasumisel läheb see kohtutäituri lahendada, kes trahvi sisse nõuab).

Ära palun paku, kui pole ostu soovis kindel! Autot ei ole defekteeritud ja see müüakse sellisena nagu see müügi hetkel on.

NB! Enne pakkumise tegemist palun kindlasti tutvuda vara seisukorraga ning olla oma pakkumises kindel! Auto on soovituslik ENNE pakkumise tegemist üle vaadata, sest hilisemaid pretensioone EI ARVESTATA! Pärast oksjoni lõppu proovisõite ei toimu, küsimuste esitamist ei toimu, pretensioone ei võta arvesse.

*** Oksjonil kehtivad Osta.ee reeglid ning kui oksjoni võitja võidetud eseme eest ei tasu ega tule järgi nagu üleval pool kirjas, tuleb oksjoni võitjale leppetrahv 20% eseme lõplikuks kujunenud hinnast (osta.ee reeglid). ***

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked