Oksjonil Toidu treiler / food truck

  • Item ID: 189016244
  • Share

Oksjonil Toidu treiler / food truck

Item ID: 189016244 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 5 450.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Tue 31.01.2023 20:15:00
Closing time: Mon 06.02.2023 20:43:48
Viewed: 4427
Last bidder: valer4ik1997
tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
Mung97%positive feedback
54 feedback    116 followers
Item condition: used
Location: tallinn, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: by bank transfer, in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: Mung97.1%positive feedback View other items of the seller
Mileage
Yes

Oksjonil toidu treiler / food truck.

Hea variant algavaks hooajaks proovida sellist valdkonda. Hea võimalus soodsalt sellesse ärisse siseneda. Treiler ehitatud kvaliteetselt ning kõik toidu tegemiseks olemas. Eelnevalt edukalt toiminud lahendus, kuid omanik pöördus nüüd tagasi kodumaale.

Mitmed külmikud, kassa, kebabi masin, gaasi süsteem, veesüsteem, elekteri valmidus, õhksoojuspump/konditsioneer jpm. ise pole toitlustuses asjatundja, seega igaüks saab vaadata pilte. 

Rehvid korralikud. Haagise reg. nr 400 GR. Tagumised tuled on kahjuks pikanäpumeeste poolt ära varastatud, kuid autotarvete poest saab osta uued või osta üldse valmis tulede komplekt koos juhtme ja pistikuga, mis käib auto haagise konksu pistikusse (ise ostsin viimati sellise komplekti Motonetist ~30.- eur ja väga mugav lahendus).

 

Asub Viimsis, kellele pakub huvi, siis saame aja kokkuleppida ning asja koos ülevaadata.

Vastan meeleldi kõikidele küsimustele 5456 9833. Tänan.

Kõik on oodatud vaatama :) Soovin edu kõigile huvilistele :)

 

Tegemist on kasutatud sõiduki müügiga, mille juures võib esineda müüjale mitte teadaolevaid vigu/puudusi. Pakkujal on võimalik ennem pakkumise tegemist müüdava sõidukiga põhjalikult tutvuda, et olla kindel oma pakkumise tegemises. Kui pakkumine tehakse ilma eelneva tutvumiseta, siis võtab pakkuja ise teadlikult riski, et ostetav sõiduk ei pruugi vastata ootustele. Sõidukit ei ole defekteeritud ja see müüakse sellisena nagu see müügi hetkel on. 

Oksjoni võitja on oodatud võidetud sõidukile järgi tulema 5-päeva jooksul, kuid sõiduki eest tuleb tasuda HILJEMALT JÄRGMISE PÄEVA JOOKSUL pärast oksjoni lõppemist. Pakkumist tehes kinnitab pakkuja, et on kõigega tutvunud ning mõistab, et tegemist on finantskohustusega. Müüja võib: nõuda Parimalt pakkujalt leppetrahvi 20% ulatuses Parima pakkumise Hinnast, aga mitte vähem kui 265.- eurot, kui Parim pakkuja ei ole oma kontaktandmetel kättesaadav Parima pakkumise kehtivuse tähtaja jooksul või keeldub õigusvastaselt Müügilepingu sõlmimisest või täitmisest, sh Parima pakkumise Hinna maksmisest või Oksjonil müüdud asja vastuvõtmisest oksjoni lisainfos märgitud aja jooksul või muul moel Müügilepingu täitmisest, mille tulemusel Müüja jääb ilma Oksjoni tulemusel Parimale pakkujale asja müümisest loodetud hüvest. Tähtajaks maksmata leppetrahvi puhul pöördun Inkasso poole, kes leppetrahvi ja sellega kaasnevad kulud sisse nõuab (nõude vormistamine, viivised jms.), seega palun olla oma pakkumises täielikult kindel.

Enne pakkumise tegemist palun kindlasti tutvuda sõiduki seisukorraga ning olla oma pakkumises kindel. Sõiduk on soovituslik ENNE pakkumise tegemist üle vaadata, sest hilisemaid pretensioone EI ARVESTATA.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked