❷+❷ OLYMPUS OM: fokuseeriv 2X TELEKONVERTER VIVITAR MC ❷+❷

 • Item ID: 109380877
 • Share
1/1

❷+❷ OLYMPUS OM: fokuseeriv 2X TELEKONVERTER VIVITAR MC ❷+❷

Item ID: 109380877 Item condition: used
Offer ended
Offer ended
29.00 EUR
SAKU, Harjumaa, Eesti
1
Aabitsakukk OÜ
Reg. code 11330485    User since 28.06.2015

mesitaru 100% e-store
Item condition: used
Location: SAKU, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: by bank transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: mesitaru100% / 1889 / view user's e-store

OLYMPUS OM

bajoneti 2x, fokuseeriv

TELE/ MAKROKONVERTER

VIVITAR MC

 

Kallist optilist klaasi on selles rohkem kui mõneski objektiivis. See on muudetava füüsilise pikkusega (helikoidiga) konverter. Helikoid võimaldab teravustada (ning suurendust muuta) ka konverteri abil, ilma objektiivi puutumata. Seetõttu ühendavad mõned siia külge niisuguseid objektiive, millel polegi teravustamisvõimalust ning saavad häid tulemusi.

Väga heas korras. See peaks olema optimeeritud 50mm normaalobjektiivile (nii saab parimaid tulemusi). Kuid kasutatakse ka muude "pikkuste" küljes. Suurendusega oli nendel vist nii, et kui 50mm objektiiv teravustada lõpmatusse, siis annab konverter suurenduse kuni 1:1 ehk kujutis sensoril on sama suur kui pildistatav objekt.

NB!
Olympus OM ei ole sama süsteem mis moodsad Olympuse digikaamerad. Autofookust neil objektiividel pole ja tänapäevaste digikate külge lähevad ainult adapteriga.

_________________________________________________________________

OSTES KAUPU MITMELT OKSJONILT, MAKSTAKSE
POSTITAMISEL AINULT TEGELIKUD SAATEKULUD!

_________________________________________________________________

 


 • Siinse kasutaja kaupu on võimalik osta nii otse pangakontoga kui ka osta.ee konto kaudu.
 • Omalt poolt eelistaks kaupu saata Omnivaga, sest see automaat on siin oluliselt lähemal teistest. Kui valite transpordiviisiks Smartposti või DPD, siis saatmata midagi ei jää, aga võib juhtuda et paki teele panekuga läheb mõni päev rohkem kui Omniva puhul.
 • Kui müügi juures pole märgitud teisiti, siis üldjuhul on tegu komisjonimüügiga, mistõttu korras, kirjeldusele vastavaid esemeid ei vahetata ümber ega osteta tagasi.
 • Just to avoid misunderstandings: I can write some English and I can speak some Russian. But speaking English or writing Russian is not that effortless..
 • No shipping out of Estonia for parcels less than 16€ (all items combined). You see, it takes some time to deal with this. And I cannot take the risk, if something will be lost. The shipping is not free: you have to pay the actual shipping price.
 • Joo, täällä saa kyllä kysyä asioita suomeksi. Voin myös lähettää Suomeen, jos ostoksien summa on ainakin 10€ ja lähetys kulkee Itellan postilokeroon (sinne kun voi lähettää melko vaivattomasti). Tämä palvelu ei kuitenkin ole ilmaista. Postiosoiteeseen lähettäminen vie vähän liikaa vaivaa.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

 • vipi1 asked 13.04.2021 16:17

  Kui nüüd oleks mahti vaadata, et kas neid veel... Mul masin ostetud, kui ütled et leidsid, saan välja pakkuda võitjale, eks siis ütleb, kas tahab või mitte. Niisama ei julge reklaamida, äkki sa ei leiagi. Anna teada!

  Tere, tegelikult 1 on küll sahtlis, aga siin on ka mõned ilma kõvakettata arvutid seismas, mille juures seda vaja võib minna, mistõttu võtsin selle müügist maha, jäi nö tagavaraks.

 • vipi1 asked 11.04.2021 22:02

  Ahh, ei tee see väike jutustamine siin midagi. Kui leiad, anna mingi mu oksjoniall teada küsimuse vormis, vastan. Mul just üks M65 Dell müük lõpeb, sellel kakras ketta luuk puudu, usun, et minult ostjs on huvitstud luugist. Siis saaks teid kokku viia.

  Tegelikult siiski on vist osta.ee reeglites mingi punkt olemas, mis näeb ette et päris kõrvalist juttu ei peaks siin ajama (täpset viidet ei oska küll nimetada). Samas on Teil ju telefoninumber ja kontaktid varasematest tehingutest olemas, kuigi üldiselt on neistki vähe kasu, sest mis on kasutamata fotoasjade rubriigis, on üldjuhul ka siin müügis.

 • vipi1 asked 11.04.2021 19:58

  Tere. Kas sul see on alles: HD raam või liist DELL D820 D830 M4300 (HD caddy)

  Vipi1, tere. Ma pole kindel, kas siin süsteemis tohib oksjoni küsimuste all muudel teemadel jutustada, aga eelmine kord kui neid liistusid otsisin, leidsin ainult ühe ja see sai hakkama pandud. Samas mäletan, et neid oli kasutuseta 5-6 tk... aga need maidad on pisikesed ja kaovad muu kultuurkihi sisse ära. Püüan lähipäevil veidi inventuuri teha ja kui õnnestub leida, annan teada või panen siia üles, ok?

 • 5 3