Other users have also viewed

Osta Üks Kunstiteos Päev PIMEOKSJON II

  • Item ID: 156552190
  • Share
1/1

Osta Üks Kunstiteos Päev PIMEOKSJON II

Item ID: 156552190 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 2 050.00 EUR
Extending closure: 30 seconds
Starting time: Mon 17.05.2021 19:00:00
Closing time: Fri 21.05.2021 19:31:30
Viewed: 1807
Last bidder: pillen
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
ART&TONIC MTÜ
Reg. code 80574130    User since 19.03.2020

Art-Tonic 100% e-store
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: by deposit transfer
Seller: Art-Tonic100% / 15 / view user's e-store
Sellel oksjonil on müügil Eesti elusoleva kunstiklassiku teos.
 
Osta Üks Kunstiteos Päev on algatus, et inimesed märkaksid rohkem kunsti enda ümber ning mõistaksid kunstiga koosolemise vajalikkust. RINGVAADE saade tutvustab nädala jooksul kolme PIMEOKSJONILE minevad kunstiteost ja selle autorit ilma, et teost ennast lõpuni paljastataks. Oksjon lõpeb 21  mail kell 19.30.
 
Igal päeval sel nädalal antakse RINGVAATE saates teada uued vihjed nende kunstnike kohta, kelle tööd on pimeoksjonil. 
 
Ei ole lihtne seletada kuidas kunst suudab meie elu mõjutada ja teha inimesi õnnelikumaks. Kuigi ta seda teeb. 21. mail, mil Eesti maalikunsti üks silmapaistvamaid poegi Enn Põldroos, saab 88-aastaseks, tutvustavad mitmed galeriid ja kunstnikud loomingut, mis sobib kaunistama igat seina.
 
Lisaks oksjonile tutvustavad nädala jooksul enne Osta Üks Kunstiteos Päeva erinevad inimesed enda kogemusi kunstiga kooselamisel ning jagavad, kuidas kunst on suutnud teha nende elu ilusamaks ning õnnelikumaks. Sellest ja paljust muustki ongi ajendatud idee, et 21. mai võiks alati olla Osta Üks Kunstiteos Päev, millest võiks kunagi välja kasvada tore ja oodatud traditsioon kasvõi külastamaks mõnd kunstinäitust, mõne kunstniku ateljeed, galeriid või lihtsalt mõelda sel päeval rohkem ilule ning kaunitele pisiasjadele meie ümber. Tegemist on justkui kunsti lahtiste uste päevaga nii paadunud kunstihuvilistele, igakuisele kunstiostjale kui ka neile, kes muidu pole julgenud galeriisse sisse astuda ega siiani ühtegi teost soetanud.
 
Oksjoni tulu eest soetatakse Tallinna Ülikooli täiendkursusele Praktiline Kunstiteraapia kunstitarbeid. Kursuse kaudu juhendatakse kasvuraskustega laste terapeute, psühholooge ning õpetajaid läbi kunstiteraapia võimaluste. 
 
Oksjoni võitjal on kohustus teos välja osta. 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked