Otsid suvilat või kinnistut maapiirkonnas

Otsid suvilat või kinnistut maapiirkonnas

Item ID: 195080059 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 27 900.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Wed 31.05.2023 10:00:00
Closing time: Wed 07.06.2023 10:00:00
Viewed: 1087
Last bidder:
Tiigi 4, Kabala küla, Türi vald, Järvamaa, Eesti
1
Seller:
masuprojektid25%positive feedback
7 feedback    18 followers
Biz2Biz OÜ   User since 22.06.2015
Reg. code 12708448
Item condition: used
Location: Tiigi 4, Kabala küla, Türi vald, Järvamaa, Eesti
Quantity: 1
Preliminary deposit: 1500 EUR
Payment: by bank transfer, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: masuprojektid25%positive feedback view user's e-store

 

NB! Kinnistu võimalik üle vaadata 6. juuni 2023. Aeg vaja eelnevalt kokku leppida tel 56860 849

Otsid suvilat või kinnistut, kus kõik vajalik on olemas, siis on see kinnistu Sinu jaoks.

Elamumaa 100%.

Katastritunnus:    83401:001:1340    https://xgis.maaamet.ee/ky/83401:001:1340

Kinnistul paiknevad saun, garaaž, vana maakivihoone ja tiik.

Elekter ja vesi olemas.

ASUKOHT
Kabala küla, Türi vald, Järva maakond. 110 km Tallinnast, Tartu 80 km, hea ligipääs Tln-Tartu maanteelt. Tikupoisi kohvikust 12 km korralik asfalteeritud tee.

SAUN
Saun on puust ehitis, puiduküttega. Lisaks sauna leili- ja pesemisruumile on sauna ees üks väike esik-koda ja eraldi riietus/istumistuba.

Saunas olev ahi, mis kütab riietus/istumistuba ja saunakeris on korstnapühkija poolt kontrollitud ja kasutamine lubatud. Märge selle kohta tehtud Päästeameti küttesüsteemide portaalis.

Saunamaja teises osas asub eraldi sissepääsuga suvetuba. Alumiselt korruselt läheb trepp teisele korrusele, kus väike magamiskoht/lavats ja lahtine välirõdu. Teisele korrusele saab ka väliredelist. Suvetoas olev kamin/ahi vajab kohendamist vastavalt nõuetele.

GARAAŽ
Garaaži pääseb nii tee poolt kui ka hoovist, eelnevalt garaaži kasutatud ka töökojana.

KÕRVALHOONE
Garaaži kõrval suur kõrvalhoone tugevate ja paksude maakivist seintega, mille saaks ümber ehitada elamuks. Katus ja põrand vajavad vahetamist/remonti.

TIIK
Kõrvalhoone juures paekivi põhjaga tiik ( osaliselt kinnikasvanud, süvendamise korral saaks ehitada välibasseini ).

INFRASTRUKTUUR
Kõik kohe käe-jala juures, paarisaja meetri ulatuses asuvad Kabala küla Coopi kauplus, kultuurimaja, Kabala mõis-lasteaed-algkool, Kabala park, Elisa internetiühendus, regulaarne bussiliiklus. Naabrid lähedal.

LÄHIMAD ASULAD
Võhma 10 km, Imavere 11 km, Türi 18 km, Paide 22 km ja Viljandi 40 km kaugusel.


-------------------------------------------------------------------

Info saamiseks küsi lisa tel 56860849.

Enampakkumise tagatisraha on 1500 (ükstuhat viissada) eurot.

Pakkumise samm on 100 (ükssada) eurot, mille võrra saab enampakkumisel osalemiseks hinda tõsta. 

Enampakkumisele määratud tagatisraha broneeritakse pakkumise tegemisel pakkuja Osta.ee e-kontolt, ilma tasumata ei lase oksjonisüsteem pakkumist teha. Broneering tühistatakse, kui keegi teeb oksjonil suurema pakkumise. Enne pakkumise sisestamist peab tagatisraha olema tasutud. Enampakkumise võitja tagatisraha tasaarveldatakse müügihinna tasumisel. Osta.ee konto on igal registreerunud kasutajal. E-kontole saab konto omanik läbi pangalingi kanda ettemaksuks raha, mida saab kasutada tagatisraha ja arvete tasumiseks. Kui pakkuja ei võida enampakkumist, siis eemaldatakse e-kontol tagatisraha broneering ning pakkuja saab antud summa tagasi oma pangakontole kanda.

Enampakkumisel osalemiseks peab pakkuja ennast registreerima Osta.ee keskkonna kasutajaks, nõustuma osta.ee kasutajatingimustega ning tema isik peab olema tuvastatud kas ID-kaardi või pangalingi kaudu.

Enampakkumisel on võimalik teha kaht erinevat liiki pakkumist:

1) tavapakkumine: pakkuja sisestab summa, mida soovib pakkuda ja süsteem teeb kohe vastavas summas pakkumise. Pakkumine peab olema vähemalt pakkumise sammu võrra suurem eelmisest. Erandiks on kõige esimene pakkumine, mille saab teha alghinnaga võrdse;

2) automaatpakkumine: pakkuja sisestab suurima summa, mida on nõus pakkuma.

Süsteem teeb seejärel ise pakkuja eest pakkumisi suurendades summat, kui keegi pakkuja üle pakub, pakkumise sammu võrra.

Pakkumisi on võimalik teha kogu enampakkumise kestvuse ajal. Kinnistu hetkehind on reaalajas nähtav enampakkumise juures. Pakkumised teinud isikute kohta näidatakse nende registreeritud kasutajanimesid. Enampakkumise võitja (edaspidi nimetatud ka ostja) on kõrgeima pakkumise esitanud isik.

Enampakkumise puhul on tegemist pikeneva lõpuga enampakkumisega ning pikenemise samm on 5 minutit. Enampakkumise pikenemine on piiratud kolme tunniga. Enampakkumise tulemused tehakse kõigile enampakkumisel osalejatele teatavaks Osta.ee portaalis kohe pärast enampakkumise võitja selgumist.


Müügi- ja asjaõiguslepingu sõlmimine ja ostuhinna tasumine

Juhul, kui enampakkumisel osaleja osutub enampakkumise võitjaks ning enampakkumine kinnitatakse, kohustub ta maksma kinnisasja eest tema pakutud hinna.

Enampakkumise võitja peab ilmuma notari juurde kinnisasja müügi- ja asjaõiguslepingu (edaspidi nimetatud leping) sõlmimiseks ning esitama notarile kõik lepingu sõlmimiseks vajalikud dokumendid. Lepingu sõlmimise aja ja koha teatab Müüja enampakkumise võitnud isikule hiljemalt 10 (kümme) kalendripäeva enne lepingu sõlmimist.

Enampakkumise võitja on kohustatud sõlmima kinnistu notariaalse ostu-müügilepingu kahekümne (20) päeva jooksul enampakkumise tulemuse kinnitamisest. Kui enampakkumise võitja ei ilmu notari juurde lepingut sõlmima, siis võib tunnistada enampakkumise nurjunuks ja enampakkumise võitja poolt tasutud tagatisraha ei tagastata. Müüjal on õigus sõlmida ostumüügileping enampakkumisel kinnisasjale paremuselt teise pakkumise teinud isikuga.

Kinnisasja ostuhind peab olema laekunud Müüja arveldus/kontole või notari deposiitkontole vähemalt 5 (viis) päeva enne lepingu sõlmimise päeva.

Kinnisasja müügi- ja asjaõiguslepingu sõlmimisega seotud riigilõivu ja notaritasu tasub Ostja. Omandiõiguse registreerimise kulud tasub Ostja.


Enampakkumisel osalev pakkuja kinnitab pakkumist tehes, et on vara põhjalikult üle vaadanud, ta on teadlik kinnistu seisukorrast, suurusest ja piiridest ning juurdepääsuõigusest ja kitsendustest ning ei oma seoses vara, sealhulgas ehitis(t)e seisukorraga mingeid pretensioone võõrandajale ja ta on nõus kinnistu, sealhulgas ehitise(d) omandama seisundis, millises see on pakkumise tegemise hetkel.

Palun varaga kindlasti enne pakkumise tegemist tutvuda. Hilisemaid pretensioone ei ole võimalik rahuldada.

Kui oksjonivõitja loobub ostust, siis vastavalt Osta.ee kasutajalepingule on osta.ee'l õigus rakendada oksjoni võitja suhtes leppetrahvi, mille summaks on 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast.

Vara ja oksjoni arve/müügileping vormistatakse vaid oksjoni võitja nimele!
(Kui võitjaks on eraisik, siis selle eraisiku nimele. Kui võitjaks on ettevõte, siis selle ettevõtte nimele). Kui soovite arvet ettevõtte nimele, tuleb ettevõttele registreerida eelnevalt eraldi kasutajakonto ning ettevõtte kasutajakonto alt oksjonile pakkumine teha.
Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked