Other users have also viewed

Parkimiskeelumärk, liiklusmärk.

  • Item ID: 154930945
  • Share

Parkimiskeelumärk, liiklusmärk.

Item ID: 154930945 Item condition: used Delivery time: 14 days
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 22.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Fri 16.04.2021 21:00:00
Closing time: Fri 14.05.2021 21:00:00
Viewed: 36
Last bidder:
Ageri küla, Järva vald, Järvamaa, Eesti
1
Item condition: used
Location: Ageri küla, Järva vald, Järvamaa, Eesti
Quantity: 1
Delivery time: 14 days
Payment: by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: Intan100% / 727 / View other items of the seller

Märk on pärit Rootsist, kus peale ehitusobjekti lõppu seda enam vaja ei läinud. Paar kriipsu-kraapsu leiab, kuid üldiselt terve ja korralik. Kaasa saab kinnitused tavalise posti otsa riputamiseks.

NB! Avalikele teedele tohib liiklusmärke paigaldada vaid Maanteeamet (vist ka kooskõlas nendega), antud märk sobib erateedele, aiaväravatele jne. 


Vaata ka minu teisi huvitavaid oksjone ja pakkumisi siit:

https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=search.searchseller&q[seller]=Intan

Kui midagi head jääb silma, lisa see omale lemmikuks! Nii saad e-maili teel teavituse oksjoni lõppemise kohta ja sa ei maga head asja maha! 😏

Ostud postitan hiljemalt nädala jooksul, mitte iga päev, sest lähim pakiautomaat on kaugel... Mitme eseme ostu korral võib kapi suurus muutuda, kuid ma proovin alati pakkida nii, et mahuks võimalikult väiksesse kappi.

NB!!! Klaasi, potselani jm õrnasid asju pakin ühte pakki mõistliku koguse! Kui võidad 10 oksjonit, siis palun ära ole rumal ja ära arva, et pakin mitukümmend õrna asja ühte pakki! Deposiitmakse korral palun kohe valida Omniva kapp, sest need ostud saadan ma kõik eraldi! 

Minu oksjonid ja pakkumised on avatud inimestele, kellel on kauba vastu reaalne huvi ning ka rahalisi vahendeid kauba välja ostmiseks. Tõesti ei taha peale oksjoni lõppu päevade ja nädalate kaupa ostjat taga ajada ja kuulata mingeid vabandusi, et palgapäeval maksan jne! Ja veel: kui oled oksjoni võitnud või eseme ostnud, siis tuleb see välja osta, ei ole mingit "Vaatame nüüd kauba üle, kas see ikka sobib mulle!"  

Kui tundub, et kaup ei vasta kirjeldusele või on mõni muu puudus/defekt vms, mida ma ise ilmselt pole märganud, siis ma palun mitte tõtata pretensiooni esitama ega negatiivset kommentaari kirjutama! Lihtsalt helista või kirjuta mulle, kannan raha tagasi või leiame muu lahenduse, minu eesmärk ei ole kedagi petta ega tüssata! 

Kõikvõimalikud küsimused palun esitada oksjoni käigus ja enne pakkumist, vastan hea meelega ja vajadusel lisan pilte, hilisemaid pretensioone ei rahulda!

 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked