Peradix 3in1 Laste jalgratas, jooksuratas roosa

  • Item ID: 180961887
  • Share

Peradix 3in1 Laste jalgratas, jooksuratas roosa

Item ID: 180961887 Item condition: new Delivery time: 3 days
Offer ended
Offer ended
Final price: 45.00 EUR
Starting time: Tue 06.09.2022 18:30:00
Closing time: Tue 04.10.2022 18:30:00
Viewed: 14
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Seller:
nutikrabi100%positive feedback
687 feedback    9 followers
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Bike type: Tricycle
Gender: Children
Quantity: 1
Delivery time: 3 days
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: nutikrabi100%positive feedback View other items of the seller

Seisukord: kasutamata! Avatud pakend.  

 

✨【3-ühes disainiga kolmerattaline jalgratas】Soovitame 12–24-kuusel lapsel kasutada pedaalideta kolmerattalist režiimi. 2-4-aastane beebi võib kasutada tasakaaluliikuri või pedaaliratta režiimi. Istme kõrgust saab reguleerida kahel tasemel, vastavalt lapse suurusele ja kaalule saate seda muuta üles või alla. Turvaline kolm ühes disainiga väikelaste kolmerattaline jalgratas ja tasakaaluliikur vastab eri vanuses laste nõuetele. Täiuslikud kolmerattalised jalgrattad teie lastele.
✨【Turvaline disain】 Väikelaste jalgratas on kokkupandav ja kerge, kõik materjalid ja disain on lastele ohutud. 135° roolimispiir, et vältida juhuslikku kukkumist, ja täielikult suletud vaigistusratas tagab, et lapse jalad ei jää vahele. Võrreldes teiste kolmerattaliste mootorratastega on meie beebiratta disainil stabiilne kolmnurkne struktuur ja laiendatud tagaratas. Šassii on madalam, seega vastupidavam, lapsed saavad turvaliselt nautida sõidurõõmu.
✨【Lihtne kokku panna】 Peradixi beebitasakaaluratas kasutab uuenduslikku klõpsatusega paigaldusmeetodit, mis on mugavam ja turvalisem. Vastavalt juhendi juhistele saate lenksu ja istmed hõlpsasti paigaldada mõne minuti jooksul. Kõik tööriistad on kaasas ja paigaldamine on lihtne.
✨【Kasvab koos lapsega】 Väikelapse õpperatas pole mitte ainult sõidumänguasi, vaid ka partner, mis aitab lastel suureks kasvada. Loodud sobima erinevas vanuses lastele ja pakkuma teie lapsele mugavat ratsutamiskogemust kogu lapsepõlves.
✨【Baby's First Bike Gift】Peradix väikelaste tasakaaluratas arendas beebide tasakaalu, nautis sõitmist ja kogus enesekindlust.

 
 

 

 


 

 
 

 

 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked