Peter Freuchen - Kütid Melville'i lahes. Jutustus

  • Item ID: 124185578
  • Share
1/1

Peter Freuchen - Kütid Melville'i lahes. Jutustus

Item ID: 124185578 Item condition: used Delivery time: 3 days
Offer ended
Offer ended
3.75 EUR
Viewed: 275
Haapsalu, Läänemaa, Harjumaa, Eesti
1
LUGE OÜ
Reg. code 14660102    User since 13.06.2019

Luge 100% e-store
Item condition: used
Location: Haapsalu, Läänemaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Delivery time: 3 days
Return: I agree to take back the item within 14 days, if it is not suitable for the buyer. Buyer pays all shipping costs. Item must be unused and in original packaging with tags Abi
Payment: by bank transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: Luge100% / 3449 / view user's e-store

Peter Freuchen - Kütid Melville'i lahes. Jutustus Lääne-Gröönimaa polaareskimotest

Autor ei jutusta siin mitte ainult eskimote elust. Raamatu süžee aluseks on viie meremehe päästmise lugu, täis seiklusi, võitlust loodusjõududega, dramaatilisi situatsioone. Jutustusse on orgaaniliselt põimitud suurepäraselt kirjutatud novellid, mis vapustavad oma tõepärasusega. Nendes jutustatakse eskimote, eurooplastest vaalaküttide ja kalurite sündmusterohkest elust. "Kütid Melville lahes" on hümn mehistele gröönlastele, kes elavad Arktika karmides tingimustes ja on alati valmis abistama hädasolijaid.


Seisukord: Hea
Formaat: Kõvakaaneline
Lehekülgi: 264
Mõõdud: 136 x 205 mm
Ilmumisaasta: 1964
Keel: eestikeelne
Kirjastus: Eesti Riiklik Kirjastus
Sari: Maailm ja mõnda

Tõlkinud Edith Masing


SEISUKORD: 

Väga hea – minimaalsete kasutamis/kulumisjälgedega raamat. 
Hea - mõõdukalt kulunud raamat. Võib esineda lehtede ja/või kaante rebendeid ning muljumisi, väiksemaid köitekahjustusi, plekke, mis ei takista lugemist, sissekirjutusi/joonimisi. 
Rahuldav – võib olla kulunud ent lugemiskõlblik. Kaantel ja lehekülgedel võib esineda rebendeid või muljumisi, plekke, mis võivad kohati (ent mitte ulatuslikult) takistada lugemist, suuremaid köitekahjustusi, sissekirjutusi/joonimisi. Kõik leheküljed on alles ja köide püsib koos.
NB!!! Sissekirjutused, raamatukogu päritolu, lisa(d) puudu jms - juhul kui on, siis sisukirjelduse teksti juures! Raamat seisukorraga "Hea" või "Rahuldav" ei pruugi olla piisavalt esinduslik kinkimiseks. Kaanepilt vastab müüdavale tootele, kuid ei anna tervikülevaadet toote seisukorrast. Kui vajate täpsemat ülevaadet seisukorrast, siis palun esitage meile küsimus.

SAATMINE:

Mitme ostu korral valige ühele ostule pakiautomaat, ülejäänutele "kokkuleppel müüjaga".
NB! Valides DPD tasute transpordikulu ettemaksuna iga ostu sooritamisel - palun lugege eelmist lauset. Kauba käest-kätte üleandmine ei ole kahjuks reeglina võimalik ja me ei võta kohustusena - kui osutub ebamugavaks, siis katkestame tehingu ja tagastame ostuhinna. Samal kuupäeva ostud saadame ühe saadetisena. Püüame pakendada optimaalselt, kuid siiski transpordi hind võib kasvada suurenud saadetise mõõtmete tõttu.

Soovime, et ostukogemus oleks meeldiv. Kui raamat jõudis Teieni halvemas seisukorras kui eeldasite, siis palume, et võtaksite meiega ühendust. Kui saadetis viibib ebamõistlikult kaua, siis võtke meiega ühendust - oleme senini kõik tekkinud olukorrad edukalt lahendanud.

Lugemiseni!
Luge

 

Säästmaks transpordikulult soovitame osta rohkem kui ühe raamatu korraga. Tutvu meie raamatuvalikuga siin!

NB! Üle 1000 ingliskeelse bestselleri soodushinnaga! Vaata lähemalt!

 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked