Other users have also viewed

Pokkeriõhtu sõprade seltsis.

  • Item ID: 156023921
  • Share
1/1

Pokkeriõhtu sõprade seltsis.

Item ID: 156023921 Item condition: new Delivery time: 30 days

Offer ended

Item back on sale

Go to new item

Offer ended

Item back on sale

Go to new item
Final price: 200.00 EUR
Starting time: Thu 06.05.2021 16:45:00
Closing time: Thu 03.06.2021 16:45:00
Viewed: 38
Eesti, Kogu Eesti, Eesti
100
Item condition: new
Location: Eesti, Kogu Eesti, Eesti
Quantity: 100
Delivery time: 30 days
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: Intan100% / 727 / View other items of the seller

Piirangud on lõppemas, anna oma peole või üritusele vunki juurde!

Pokkeripakett sisaldab pokkeri mänguõpetust ja turniiri, kestab see kokku 3-4 tundi. Mängust saab osa võtta kuni 9 inimest, kui on rahvast rohkem, siis teised vaatavad pealt. Kogu mäng on meelelahutuslikus võtmes, raha peale mäng ei käi. Pakett sobib sünnipäevale, firmapeole või muule üritusele, aga kindlasti peab see toimuma siseruumis või telgis, sest lageda taeva all viib väiksemgi tuuleke kaardid laualt minema (järgi proovitud). Mäng sobib hästi algajatele, eelnevad teadmised pokkerist pole vajalikud, mängu viib läbi 20-aastase kogemusega diiler ja kõik saavad mängu kenasti selgeks, lõbus õhtu ja üldine heaolu on garanteeritud!

Tellija tasub teenuse eest vahetult enne ürituse algust (kas kohapeal sularahas või vabastab deposiidi), mängijatele on mänguõpe ja turniir tasuta, võitjale (või nt esikolmikule) võib tellija omal valikul ise välja panna mingi auhinna. Enne teenuse ostmist palun kindlasti minu käest üle küsida, kas mul antud kuupäev on vaba või mitte, selle jaoks on allpool lahter "Küsi müüjalt"!

Hind sisaldab lauda, toole, diilerit, kaarte, žetoone (muidugi mõista nende asjade renti üheks õhtuks, te ei saa neid päriseks omale!), transporti jne, mingeid varjatud lisakulusid ei ole. Välja arvatud sõit saartele, siis lisandub 1 inimese + auto + haagise edasi-tagasi praamipilet pluss €20.- aja- ja kütusekulu.


Vaata ka minu teisi huvitavaid oksjone ja pakkumisi siit:

https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=search.searchseller&q[seller]=Intan

Kui midagi head jääb silma, lisa see omale lemmikuks! Nii saad e-maili teel teavituse oksjoni lõppemise kohta ja sa ei maga head asja maha! 😏

Ostud postitan hiljemalt nädala jooksul, mitte iga päev, sest lähim pakiautomaat on kaugel... Mitme eseme ostu korral võib kapi suurus muutuda, kuid ma proovin alati pakkida nii, et mahuks võimalikult väiksesse kappi.

NB!!! Klaasi, potselani jm õrnasid asju pakin ühte pakki mõistliku koguse! Kui võidad 10 oksjonit, siis palun ära ole rumal ja ära arva, et pakin mitukümmend õrna asja ühte pakki! Deposiitmakse korral palun kohe valida Omniva kapp, sest need ostud saadan ma kõik eraldi! 

Minu oksjonid ja pakkumised on avatud inimestele, kellel on kauba vastu reaalne huvi ning ka rahalisi vahendeid kauba välja ostmiseks. Tõesti ei taha peale oksjoni lõppu päevade ja nädalate kaupa ostjat taga ajada ja kuulata mingeid vabandusi, et palgapäeval maksan jne! Ja veel: kui oled oksjoni võitnud või eseme ostnud, siis tuleb see välja osta, ei ole mingit "Vaatame nüüd kauba üle, kas see ikka sobib mulle!"  

Kui tundub, et kaup ei vasta kirjeldusele või on mõni muu puudus/defekt vms, mida ma ise ilmselt pole märganud, siis ma palun mitte tõtata pretensiooni esitama ega negatiivset kommentaari kirjutama! Lihtsalt helista või kirjuta mulle, kannan raha tagasi või leiame muu lahenduse, minu eesmärk ei ole kedagi petta ega tüssata! 

Kõikvõimalikud küsimused palun esitada oksjoni käigus ja enne pakkumist, vastan hea meelega ja vajadusel lisan pilte, hilisemaid pretensioone ei rahulda!

 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked